Продажі "вінілу" у Великій Британії зросли завдяки альбомам ABBA, Адель і Еда Ширана у 2021 році

Продажі "вінілу" у Великій Британії зросли завдяки альбомам ABBA, Адель і Еда Ширана у 2021 році

Продажі "вінілу" у Великій Британії зросли завдяки альбомам ABBA, Адель і Еда Ширана у 2021 році
Facebook

Продажі вінілових платівок у Великій Британії зросли завдяки попиту на нові альбоми ABBA, Адель і Еда Ширана у 2021 році.

Про це повідомляє ВВС.

Майже чверть альбомів, куплених цьогоріч (23%), була на вінілі. Причому найкраще продавався альбом шведської групи ABBA Voyage, який у перший тиждень розійшовся тиражем у 29 891 копію. Продажі вінілових платівок у Великій Британії зростають 14-й рік поспіль. У порівнянні з 2020 роком вони зросли на 8%.

Найпопулярніші вінілові альбоми 2021 року (на основі продажів):

 1. Abba "Voyage";
 2. Adele "30";
 3. Fleetwood Mac "Rumours";
 4. Ed Sheeran "Equals (=)";
 5. Amy Winehouse "Back To Black".

Як зазначає видання, продажі компакт-дисків у Великій Британії продовжують падати. У 2021 році було куплено 14 мільйонів дисків. Це найнижчий показник з 1988 року. Цьогоріч продали на 12% менше дисків ніж у 2020 році.

Однак продажі касет, які становлять незначну частину музичного ринку, зросли дев’ятий рік поспіль. За останні 12 місяців було придбано близько 190 тисяч записів, що приблизно на 20% більше в порівнянні з попереднім роком. Це найуспішніший рік формату з 2003 року, коли Now 54 був найбільшим продавцем касет.

Найпопулярніші касетні альбоми 2021 року (на основі продажів):

 1. Olvia Rodrigo "Sour";
 2. Dave "We're All Alone In This Together";
 3. Lana Del Rey "Chemtrails Over The Country Club";
 4. Queen "Greatest Hits";
 5. Coldplay "Music Of The Spheres".

Що відомо

 • Пісня британського виконавця Еда Ширана "Shape of You" першою набрала 3 млрд прослуховувань на стримінговому сервісі Spotify.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок