У КМДА стверджують, що за 2021 рік в Києві демонтували рекордну кількість рекламних конструкцій

У КМДА стверджують, що за 2021 рік в Києві демонтували рекордну кількість рекламних конструкцій

У КМДА стверджують, що за 2021 рік в Києві демонтували рекордну кількість рекламних конструкцій
Сайт Запорізької міської ради

У 2021 році в столиці було демонтовано рекордну кількість незаконних рекламних конструкцій та вивісок — понад 25 тисяч. Усі вони не відповідали правилам розміщення реклами у Києві. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

"Станом на кінець грудня демонтажні бригади КП "Київреклама" прибрали з вулиць Києва 24 555 незаконних рекламних конструкцій та вивісок. Така кількість демонтажів стала рекордною у порівнянні з іншими роками, а найбільш "кількісним" виявився липень – 2 555 демонтажів", – йдеться у повідомленні.

Чиновник підкреслив, що найбільшу кількість конструкцій, як і завжди, було демонтовано на фасадах будівель, адже саме вони найбільше потерпають від незаконних вивісок та рекламних конструкцій. У цьому році було демонтовано 17 755 незаконних конструкцій на фасаді.

Зазначається, один із найбільших банерів прибрали на будинку по вулиці Драйзера, розмір якого сягнув 555 кв. м.

Загалом наймасштабніші демонтажі відбулись на фасадах Подолу, біля Центрального вокзалу та на вулиці Великій Васильківській. А найбільше повторних демонтажів у одній локації відбулося на фасадах Повітрофлотського проспекту, де вдруге зняли майже 70 незаконних конструкцій.

Одночасно з цим майже вдвічі зросла кількість грошових надходжень до бюджету міста через сплату штрафів за незаконно розміщену рекламу.

"На 87% у порівнянні з 2020 роком зросла сума надходжень до бюджету – завдячуючи штрафам за адміністративні правопорушення щодо незаконно розміщеної реклами. Так, за 2020 рік було складено 457 протоколів на суму 587 690 грн, а станом на 22 грудня 2021 року складено 812 протоколів на суму 1,1 млн грн", — розповіла начальниця Управління з питань реклами КМДА Оксана Поліщук.

Вона додала, що кількість поданих заяв на оформлення вивісок, у порівнянні з минулим роком, зросла майже вдвічі, а саме: у 2021 році надійшло 3245 заяв, а у 2020 році – 1856 таких звернень. Для порівняння: у 2019 році – 1241 звернення, а у 2018 році – лише 868.

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Що відомо

  • 3 чеврня 2021 року Верховна рада у першому читанні схвалила законопроєкт №5094 щодо удосконалення законодавчого регулювання у галузі зовнішньої реклами, який має зупинити неконтрольовану зовнішню рекламу.
  • 41 народний депутат запропонував парламенту заборонити розміщувати зовнішню рекламу на автомобільних дорогах, оскільки вона відволікає водіїв та спричиняє дорожньо-транспортні пригоди.

Читайте також

Депутати пропонують збільшити штрафи за дискримінаційну рекламу

YouTube дозволить користувачам вимикати рекламу алкоголю та азартних ігор

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок