Центри вакцинації на Львівщині не працюватимуть 1 та 2 січня

Центри вакцинації на Львівщині не працюватимуть 1 та 2 січня

Центри вакцинації на Львівщині не працюватимуть 1 та 2 січня
Суспільне Львів

Центри вакцинації на Львівщині не працюватимуть 1 та 2 січня, а 31 грудня працюватимуть за скороченим графіком. Про це у коментарі Суспільному розповів координатор вакцинації у Львівській області Олег Когут.

У Львові центри вакцинації будуть працювати до 30 грудня включно. Відтак у період з 31 грудня до 2 січня пункти щеплення у місті будуть зачиненими.

У львівських ТРЦ, на Головному залізничному вокзалі, у Будинку головної пошти пункти працюватимуть з 10 до 18:30. Наявні вакцини — Pfizer та Moderna.

Із детальним графіком роботи пунктів вакцинації на Львівщині можна ознайомитися тут. За словами Олега Когута, як працюватимуть центри на Різдвяні свята поки не відомо.

Що відомо

  • Від 7 грудня на Львівщині діють карантинні обмеження "жовтої" зони. Відвідувати громадські заклади можуть люди, які отримали принаймні одну дозу щеплення проти COVID-19 та мають відповідний документ – "жовтий" сертифікат чи довідку, або ж негативний результат тесту на COVID-19.
  • У понеділок, 6 грудня, в Україні посилили правила адаптивного карантину, зокрема, для невакцинованих громадян. Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров'я. Нові правила адаптивного карантину стосуються насамперед “жовтої” зони.
  • Також змінили термін дії “жовтого” сертифікату про вакцинацію 1 дозою препарату проти коронавірусу. Відтепер “жовтий” сертифікат чинний 30 днів, а не 120 днів, як було раніше.

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону

На початок