До Землі летить астероїд завбільшки з автобус

До Землі летить астероїд завбільшки з автобус

До Землі летить астероїд завбільшки з автобус
stuff.co.nz

Національне управління США з аеронавтики та дослідження космосу (NASA) попередило, що 6 січня повз Землю пролетить астероїд 2014 року YE15 завбільшки з автобус.

Про це повідомляє видання Inverse.

У NASA зазначили, що довжина космічного тіла становить близько 12,8 метра, що дорівнює довжині автобуса. Він наблизиться до нашої планети на відстань 7,4 мільйона кілометрів, що приблизно у 19 разів більше, ніж відстань між Землею та Місяцем. Наголошується, що розмір каменю та його відстань до земної кулі не становлять загрози.

Астероїд 2014 року YE15 входить до групи астероїдів класу Атон, які обертаються навколо Сонця між Землею та Меркурієм.

Що відомо

  • У листопаді у NASA повідомили, що готують до запуску місію Dart для перевірки технології відхилення траєкторії космічних тіл, які можуть становити потенційну загрозу для
  • Наприкінці травня у NASA попередили про наближення до Землі астероїда 2021 KT1, розмір якого більший за три футбольні стадіони.
  • У NASA стверджують, що в найближчі 100 років Землі не загрожує зіткнення з астероїдами. Зокрема, йдеться про найнебезпечніший астероїд Апофіз, який виявили у 2004 році.Землі.

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок