У Хмельницькому волонтери провели свято для дітей та родин ветеранів ООС

У Хмельницькому волонтери провели свято для дітей та родин ветеранів ООС

У Хмельницькому волонтери провели свято для дітей та родин ветеранів ООС
Фото: Суспільне.

У Хмельницькому для дітей та родин ветеранів Операції об’єднаних сил волонтери провели Новорічне свято. Про це Суспільному розповів волонтер Дмитро Гуцалюк. За його словами, захід для військових ініціював уперше, а організував його за гроші благодійників.

Понад 50 дітей військових запросили на свято. Його, розповідає волонтер Дмитро Гуцалюк, організовувати перед новорічними святами допомагали друзі, більшість з яких учасники АТО/ООС.

"Ми якось говорили з хлопцями, а вони мені кажуть, що давно уже не збиралися разом, не спілкувалися з побратимами. Тож ми подумали і вирішили, що можна організувати такий захід, на який би вони могли прийти з родинами відпочити, побути з дітьми і, звісно, побачитися та поспілкуватися з товаришами по службі. Тут є побратими з громадських організацій «Братська воля» і «Учасників АТО та ООС» з сім'ями та дітьми. Хто з хлопців зараз не у відрядженні – ті є, а кого немає в місті, той дітей відправив на світо з дружиною чи з друзями", - розповідає Дмитро Гуцалюк.

Новорічне свято розпочинають із конкурсів. Їх проводять для дітей аніматори, яких сюди запросили. Для тих діток, які бажають, є аквагрим. Представник «Спілки учасників АТО Білогір’я» Ілля Васюк приїхав на свято із сином та донькою.

"Син ще трохи соромиться, але, думаю, буде згодом гратися, а от частування йому дуже сподобалося. А донька он вже намалювалася і тепер танцює, забавляється, Дідом Морозом дуже задоволена", - ділиться враженнями чоловік.

Серед присутніх - ветеран АТО/ООС Олександр Курбас з сім’єю. Каже, це третє Новорічне свято, яке проводить із родиною.

Голова громадської організації «Спілка учасників АТО та ООС України» Вадим Бойчук прийшов на свято із молодшим братом, обидва привели своїх дітей.

"Ми привели своїх діточок, там від нашої організації, від організацій, з якими ми співпрацюємо, ветеранських, теж хлопці привели своїх діток, щоб ми всі разом посадили діток за один стіл, вони з’їли піци, смаколиків, можливо, подружилися", - каже Вадим.

За словами Дмитра Гуцалюка, наприкінці заходу дітям роздали подарунки із солодощами.

Читайте також

На початок