У російському Південному військовому окрузі завершилися навчання з бойового злагодження. Тому понад 10 тисяч військовослужбовців повернуться до місць постійної дислокації.
Про це повідомляє сайт Міністерства оборони РФ 25 грудня. У повідомленні сказано, що війська провели навчання в Астраханській, Волгоградській, Ростовській областях, у Ставропольському краї, на Кубані, північному Кавказі, окупованому Росією українському Криму, а також у Вірменії та окупованих Абхазії та Південній Осетії (території Грузії).
Читайте також: Чи вірять українці у загрозу вторгнення РФ. Відповідають соціологи
Південний військовий округ знаходиться на південному заході Росії. Він включає Північно-Кавказький та Південний федеральні округи РФ, а також окуповані Крим та Севастополь. Також три військові бази округу знаходяться на території окупованих Абхазії та Південної Осетії, а також у Вірменії. Штаб округу знаходиться у Ростові-на-Дону.
Що відомо
- 7 грудня відбувся онлайновий саміт президентів США і Росії Джо Байдена і Володимира Путіна на тлі численних повідомлень про скупчення військ РФ на кордоні з Україною. Байден і Путін говорили в закритому режимі, майже 2 години.
- Путін попросив у Байдена гарантій нерозширення НАТО на схід і звинуватив Україну в зриві "Мінська". Байден "висловив глибоку стурбованість США і європейських союзників щодо ескалації Росією сили довкола України".
- Після перемовин із Путіним Байден поговорив із лідерами Франції, Німеччини, Італії і Британії. 9 грудня президент Байден провів телефонну розмову з президентом України Володимиром Зеленським.
- Міністр оборони України Резніков заявив, що Росія не припинила стягувати війська до кордону з Україною після розмови президентів Байдена та Путіна. За даними Міноборони, чисельність військових Росії поблизу України може зрости до 175 тисяч.
Читайте також
Більшість українців проти прямих перемовин з РФ без участі Заходу – опитування
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!
Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.