У Хмельницькому відбувся благодійний забіг до дня Святого Миколая

У Хмельницькому відбувся благодійний забіг до дня Святого Миколая

У Хмельницькому відбувся благодійний забіг до дня Святого Миколая
Фото: видання "Є"

70 учасників взяли участь в благодійному забігу до дня Святого Миколая в Хмельницькому. Про це Суспільному розповіла організаторка заходу Сніжана Кріль. За її словами, учасники забігу робили благодійні внески в розмірі 350 гривень, кошти підуть на дитячий будинок "Берізка" в обласному центрі.

Учасники забігу, у різноманітних костюмах, стартували на площі біля кінотеатру імені Шевченка. Учасниця заходу Ірина прийшла на забіг зі своїм сином

"Трошки зимно. Але ми маємо надію, що за 5 кілометрів зігріємось", - говорить жінка.

Учасник забігу Антон, в костюмі єдинорога, на забіг прийшов з друзями зі спортивного клубу.

"Костюм такий був в мене. І такий вже вирішив одягнути. Чудовий настрій, готуємось до забігу, робимо розминку", - каже чоловік.

Його друг Олег розповідає, костюм Діда Мороза одягає щороку для дочки.

"Взагалі, сьогодні в моєї дочки день народження і тому я кожен рік для неї на Миколая – дід Мороз. Кроси не бігав, але постійно в спортивній формі", - розповідає Олег.

Фото: Видання "Є"
Фото: Видання "Є"иколая. Фото: видання "Є"

Перед забігом – коротка розминка, далі – пробіжка навкруг скверу Шевченка. Для кожного з учасників організатори приготували пам’ятну медаль, яку вручають вже після забігу. Учасник заходу Денис показує свою медаль.

"Класна, важка. Це плюс один в доробок моїх медалей. Взагалі у такі сірі будні ми – яскраві плямки. Те, що треба зараз нашим хмельничанам. І я думаю: «Боже, які всі кльові, які всі яскраві", - каже Денис.

Ще один учасник, Олег біг сьогодні в костюмі подушки.

"Мені жарко, це поролон, 4 сантиметри товщиною. Чесно, я пробіг 100 метрів і плюнув, повернувся назад у команду підтримки", - говорить Олег.

Організаторка забігу Сніжана Кріль говорить, костюмовані забіги до дня Святого Миколая проводять з 2017 року, благодійний формат в цьому році – вперше.

"Нагороди отримує кожен учасник, оскільки цей забіг не змагального формату. Люди біжать скільки хочуть і як хочуть", - каже Сніжана Кріль.

За словами організаторки, після забігу на зібрані кошти закуплять необхідні речі для дитячого будинку, які заздалегідь узгоджували з його керівництвом.

Читайте також

  • У Хмельницькому роздавали подарунки від Святого Миколая
На початок