У Хмельницькому роздавали подарунки від Святого Миколая

У Хмельницькому роздавали подарунки від Святого Миколая

У Хмельницькому роздавали подарунки від Святого Миколая
Фото: Суспільне Поділля

Тисяча двадцять п’ять дітей із малозабезпечених родин, дітей-сиріт, дітей з інвалідністю отримали подарунки від Святого Миколая в рамках щорічної акції від благодійного фонду "Карітас Хмельницький". Про це розповідає директор фонду отець Іван Данкевич. За його словами, писати листи діти почали 15 листопада, у яких розповідали про себе, свої захоплення, малювали малюнок для Миколая та загадували омріяні подарунки".

Хмельничанка Оксана разом з дітьми цьогоріч вперше взяла участь в акції "Листи до святого Миколая". Розповідає: "Для нас це дуже важливо. В нас 6 дітей. Для дітей важливо вірити в чудо. Наші діти вірять в Миколая і ми дуже радіємо, що знаходяться ті, яких Миколай торкає, щоб робити такі подарунки. Донечка в нас дуже любить лялечки і катати їх в колясочці, то старші дітки знаючи про це, записали замість неї.

Один із її синів Адам каже: для себе у святого просив блютуз-колонку. Листи писав разом зі своїми молодшими братами, які просили машинки.

На захід прийшла зі своєю семирічною донькою хмельничанка Алла. Каже, що цьогоріч втретє писали лист святому Миколаю: "Це побажання для Лерочки - іграшки розвиваючі для занять дома. Вона не ходяча дитина, більше часу проводить в ліжку, то ми попросили в Святого Миколая ортопедичну подушку".

У обласній філармонії благодійники вітали дітей з Хмельницького та тергромади, говорить директор благодійного фонду "Карітас Хмельницький" отець Іван Данкевич. За його словами, попередні дні здійснювали акцію в межах області в різні інтернатні заклади, в кризові сім’ї, в багатодітні сім’ї. "Сьогодні такий завершальний момент. В першу чергу, це є потребуючі, діти з особливими потребами з нашого реабілітаційного центру, тобто, це є діти, які мають потребу справді в цьому. Вони мали такі очі, такі посмішки, батьки їхні дякували, тому що батьки не можуть цього самі зробити. Тому я дуже би заохочував, коли купують ці дарунки, залучати своїх дітей, бо інколи наші діти не цінують те, що вони мають, але, бачачи потреби тих, хто цього потребує, змінюються і цінності".

За словами Івана Данкевича, цю акцію проводять понад 10 років. Каже, розпочинали із 25 листів. Цього року кількість сягнула 1025 листів. "З кожним роком ця кількість зростає і зростає, також зростає кількість помічників Святого Миколая. Тому що навіть цього року ми не змогли забезпечити всіх, хто мали бажання бути помічником, цими листами", - додає отець Іван Данкевич.

До збору подарунків долучались волонтери, школи та усі охочі.

На початок