Гірники шахти "Новодружеська" розпочали акцію протесту

Гірники шахти "Новодружеська" розпочали акцію протесту

Гірники шахти "Новодружеська" розпочали акцію протесту
фото: Суспільне Донбас

18 грудня гірники другої зміни шахти "Новодружеська" ДП "Лисичанськвугілля" відмовились спускатись у шахту та розпочали акцію протесту.

Про це повідомляє голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Вранці 18 грудня 12 гірників четвертої зміни відмовились підійматись на поверхню, а перша зміна розпочала страйк на поверхні.

За інформацією Волинця, наразі 12 гірників четвертої зміни піднялись на поверхню та долучились до протестів на поверхні.

"Завтра працівники всіх 4 змін шахти збираються о 7:00 ранку на підприємстві", — написав Волинець.

Що відомо

  • Станом на 11:00 18 грудня під землею на шахті "Капітальна" ДП "Мирноградвугілля" продовжують страйк 15 гірників. Гірники вимагають повне погашення заборгованості по зарплаті.
  • 17 грудня гірники шахти "Капітальна" державного підприємства "Мирноградвугілля" по закінченню зміни відмовились підійматись на поверхню. Вони вимагають погашення заборгованості по зарплаті.
  • 17 грудня прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що держава повністю профінансувала зарплати для шахтарів у 2021 році, однак в окремих випадках гірники недоотримують гроші від реалізованого вугілля через дії керівництва шахт.
  • 16 грудня під будівлею Верховної ради відбувся мітинг шахтарів, які вимагали погасити перед ними багатомісячний борг за заробітною платою.
  • Станом на 11 листопада заборгованість по зарплаті працівникам державних шахт Донеччини складає 1 млрд гривень, Луганщини — 268,3 млн гривень.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

Вибір редакції

На початок