У Дніпрі відкрили Південну об’їзну дорогу

У Дніпрі відкрили Південну об’їзну дорогу

У Дніпрі відкрили Південну об’їзну дорогу
Суспільне Дніпро

17 грудня у Дніпрі відкрили Південну об’їзну дорогу, що з’єднує Запорізьке шосе та Південний міст. За словами заступника голови облдержадміністрації Максима Беспальчука, вона має розвантажити вулиці обласного центру.

«Жодне європейське сучасне місто не може обійтись без якісної об'їзної дороги. Дійсно, ми дуже раді, що трохи розвантажимо місто від транзитного транспорту. Це збереже дороги обласного центру, він стане більш безпечний», - розповів заступник голови ОДА.

Автопробіг раритетних авто
Автопробіг раритетних авто. Суспільне Дніпро

За словами посадовця, державному бюджету ця дорога обійшлась приблизно у 1,7 мільярди гривень.

Першими випробували дорогу раритетні авто, що брали участь у будівництві перших доріг Дніпропетровщини, та сучасна дорожня техніка. Загальна вага автівок - понад 500 тонн.

Начальник Служби автомобільних доріг області Олександр Коломійцев каже: очікуваний транспортний потік на цій ділянці – 20 тисяч авто за добу.

«Весь цей транспортний потік, який до цього рухався у Дніпро по вулиці Космічній, де у нас було безліч ДТП, буде рухатись по об’їзній», - зазначає посадовець.

У пресслужбі міськради Дніпра повідомляють: виконком готує рішення щодо заборони руху вантажного транспорту на вулиці Космічній. Також треба розробити схему руху та погодити її з поліцією. Отже, заборона має набути чинності за два місяці. А от повністю заборонити в'їзд вантажівок до Дніпра поки що неможливо.

Олександр Коломійцев каже: обмежити повністю захід вантажного транспорту до Дніпра неможливо. Частково транспорт буде рухатися транзитом, частково в інших напрямках.

Зараз нової об'їзної ще немає на онлайн-мапах та у навігаторах. У службі автодоріг кажуть: нові дорожні знаки на цій ділянці вже встановили, а онлайн-мапи мають оновитися, коли на дорозі буде трафік.

Що відомо

  • Будівництво Південної об’їзної розпочали у 2012 році, проте згодом зупинили. Розконсервували об’єкт у 2020 році.

Читайте також

  • Південну обхідну дорогу у Дніпрі мають відкрити 20 грудня — керівник Служби автодоріг в області
  • Об'їзна дорога у Кропивницькому буде ширшою на метр та матиме систему водовідведення

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок