Івано-Франківщина — тринадцята серед областей за рівнем смертності з COVID-19

Івано-Франківщина — тринадцята серед областей за рівнем смертності з COVID-19

Івано-Франківщина — тринадцята серед областей за рівнем смертності з COVID-19
Суспільне Карпати

Івано-Франківщина займає 14 сходинку в Україні за рівнем нових випадків захворюваності на COVID-19 і 13 місце за рівнем летальності. Перевищення середнього рівня захворюваності медики зафіксували у Косівському та Франківському районах. Про це на нараді в облдержадміністрації розповіла заступниця генерального директора Івано-франківського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗу Тетяна Джус.

"На сьогодні підтверджено 124 тис. 562 випадки нових хворих на COVID-19. Показник захворюваності складає майже 9 тис. 104, 7 на 100 тис. населення. Перевищення середньообласного показника медики зареєстрували в Івано-Франківському та Косівському районах", — говорить Тетяна Джус.

Найбільшу кількість підтверджених випадків медики зафіксували у віковій категорії від 30 до 69 років. Найбільше від коронавірусу помирають літні люди віком від 60 років.

"Хоча впродовж останніх двох тижнів є багато молодих, середнього віку — 30-40 років", — каже Тетяна Джус.

З її слів, у 24 територіальних громадах Прикарпаття за останній тиждень захворюваність на COVID-19 перевищує середній показник по області.

"Коефіцієнт виявлення випадків знизився на 7, 4% і складає 12, 5%. Рівень госпіталізації також знизився на 7, 4% і складає 50, 1% проти 54, 1%, це — за тиждень. Завантаженість ліжок знизилася на 9, 5% — 40, 8% проти 45, 1%. І рівень захворюваності складає 271 проти 311. У нас єдиний показник, який перевищує межі, це є рівень захворюваності. Він зараз у нас 271 при гранично допустимому не більше 75 на 100 тис. населення", — каже Тетяна Джус.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок