Стало відомо, в яких громадах Франківщини найменше і найбільше вакцинованих проти COVID-19 людей

Стало відомо, в яких громадах Франківщини найменше і найбільше вакцинованих проти COVID-19 людей

Стало відомо, в яких громадах Франківщини найменше і найбільше вакцинованих проти COVID-19 людей
Фото: Unsplash

Найнижчий показник вакцинації на Івано-Франківщині медики зафіксували у гірських Яблунівській і Спаській, а найвищий в Угринівській та Івано-Франківській територіальних громадах. Про це на нараді в облдержадміністрації повідомив заступник директора департаменту охорони здоров'я Володимир Дзьомбак.

"Ми проаналізували, як проводяться щеплення проти COVID-19 на рівні області по територіальних громадах. Найвищий відсоток щеплення — в Угринівській ТГ, це — понад 57%, і в Івано-Франківській — понад 50%. Це — за даними дашборду Національної служби здоров'я. І найменша кількість вакцинованих є у Спаській і у Яблунівській громадах, відповідно 21% і 22%. Різниця між показниками — більш ніж удвічі", — каже Володимир Дзьомбак.

Голова Яблунівської територіальної громади Юрій Коваль розповів, що фактична частка вакцинованих жителів громади є вищою, адже значна частина людей щепилися за кордоном.

"Нас цікавлять дві групи населення: ті, які за кордоном, адже, зважаючи на специфіку гірських територій, в нас більшість населення працює за кордоном. Зрозуміло, що люди, які працюють в інших країнах, є вакцинованими, переважна більшість. Наступна група — це люди віком за 60 років", — каже Юрій Коваль.

З його слів, серед всіх вакцинованих у громаді жителі віком понад 60 років складають тільки 7,8%.

"Ми напрацювали певний конкретний графік роботи старост. Іншого варіанту, як, скажімо, подворовий обхід, просто не існує. Наскільки старости виконають це — важко сказати. Але, думаю, такі дані я повинен отримати через днів десять", — каже Юрій Коваль.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок