У Британії студента-правника заселили в недобудову. Він склав позов за підручником і виграв суд

У Британії студента-правника заселили в недобудову. Він склав позов за підручником і виграв суд

У Британії студента-правника заселили в недобудову. Він склав позов за підручником і виграв суд

19-річний студент-правник другого курсу Університету Східної Англії Джек Сімм виграв позов проти орендодавця, який поселив хлопця в помешкання з поганими побутовими умовами. Своїй першій перемозі в суді Сімм завдячує підручникам.

Про це повідомляє The Times.

Сімм переїхав у британське місто Норфолк на навчання у вересні 2020 року. Там він підшукав кімнату в одній із будівель під назвою "Велоситі-Стьюдент". Часу оглянути помешкання до заселення в хлопця не було, бо його зарахували за кілька днів до початку навчання.

"По прибутті він (Сімм – ред.) побачив невтішну картину: "Велоситі-Стьюдент" виявилася будівельним майданчиком… а його кімната була вочевидь недобудована й непридатна для проживання", – йшлося в судовому позові студента.

Зокрема, коли сім’я Сімма вирішила оглянути ванну кімнату, то дізналася, що там досі порався сантехнік. Орендодавець – компанія "Естаедьюкейшн" – запевнила, що ремонтні роботи завершаться протягом тижня. Цього так і не сталося, тож Сімм виїхав з квартири й перестав платити за оренду.

"Естаедьюкейнш" натомість найняла колекторів, які погрожували студентові. Той вирішив подати до суду на орендодавця, заявивши про хибне тлумачення ним договірного права. Саме тоді Сімм вивчав цей курс в університеті й користувався підручниками, щоб скласти позов.

Зрештою суд став на бік Сімма й зобов’язав "Естаедьюкейшн" повернути 150 фунтів стерлінгів завдатку за квартиру і вартість першого місяця оренди – 709 фунтів стерлінгів. Зустрічний позов, у якому студента звинуватили в порушенні договору й вимагали понад 7000 фунтів, суд відхилив.

"Поки моя справа розглядалася в суді, я вивчав договірне право, тож прогортав підручник і переглянув конспект лекцій. Моя перемога в суді доводить, що я можу (бути юристом – ред.). Вона додала мені впевненості", – ділиться Сімм.

Читайте також

Робота з дому: німецький суд вирішив, що падіння по дорозі з ліжка – відповідальність роботодавця

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок