Справа депутата Диканя і посадовця Шевельова: у Полтаві до суду передали обвинувальний акт

Справа депутата Диканя і посадовця Шевельова: у Полтаві до суду передали обвинувальний акт

Справа депутата Диканя і посадовця Шевельова: у Полтаві до суду передали обвинувальний акт
Суспільне Полтава

У Полтаві до суду передали обвинувальний акт у справі щодо ймовірного отримання неправомірної вигоди депутатом і начальником управління Полтавської міської ради. Про це Суспільному повідомила речниця Полтавської обласної прокуратури Людмила Іващук.

Прокуратура направила до Октябрського районного суду обвинувальний акт щодо ймовірного вимагання та отримання неправомірної вигоди депутатом Полтавської міськради та начальником управління з питань містобудування та архітектури. Справу мають розглядати по суті. У кінці листопада полтавська прокуратура завершила досудове розслідування.

Євгена Диканя та Миколу Шевельова обвинувачують за частиною третьою статті «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою». За це передбачено від п’яти до десяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади до трьох років із конфіскацією майна.

Що відомо:

  • Депутата Полтавської міської ради Євгена Диканя та начальника управління з питань містобудування та архітектури Миколу Шевельва підозрюють у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди за видачу підприємцеві дозвільних документів на благоустрій та будування. За даними слідства, гроші отримали від полтавського підприємця Івана Сасіна. Це 5 тисяч доларів. 2 вересня, у приміщенні міської ради, автівці та закладі, який належить депутату, влаштували обшуки.
  • 4 вересня суддя Едуард Сініцин обрав Євгену Диканю запобіжний захід – це два місяці тримання під вартою із правом внесення застави у розмірі 681 тисяча гривень, яку депутат сплатив. Іншому підозрюваному Миколі Шевельову цей же суддя запобіжний захід не призначив. Це аргументував відсутністю доказів, які вказували б на правопорушення. Обоє підозрюваних свою причетність до хабарництва не визнають.

На початок