У Полтаві учасники бойових дій, які просять висловити недовіру Мамаю, прийшли до міськради

У Полтаві учасники бойових дій, які просять висловити недовіру Мамаю, прийшли до міськради

У Полтаві учасники бойових дій, які просять висловити недовіру Мамаю, прийшли до міськради
Суспільне Полтава

У Полтаві учасники бойових дій, які вимагають скликати сесію міської ради для висловлення недовіри голові Полтавської громади, прийшли до приміщення міської ради. Хотіли зустрітися з Олександром Мамаєм, але він не прийшов. Про це з місця подій повідомляє кореспондентка Суспільного.

До установи військові прийшли 10 грудня близько 15:00. Спочатку у депутатській кімнаті послухали гімн України та вшанували хвилиною мовчання загиблих бійців.

Голова громадської спілки «Координаційна рада громадських організацій учасників АТО» Віталій Степанов повідомив, що вони будуть збирати підписи депутатів для скликання позачергової сесії міської ради на 31 грудня 2021-го року. На сесію просять підготувати питання про відставку Полтавського міського голови Олександра Мамая. Також Степанов розповів, що Мамай пропонував йому зустрітися без преси.

У Полтаві учасники бойових дій, які просять висловити недовіру Мамаю, прийшли до міськради
Учасники бойових дій у депутатській кімнаті Полтавської міської ради. Суспільне Полтава

На зустріч із міським головою пішли до його приймальні. Олександра Мамая на місці не було. Його секретарка повідомила, що голова не встигає прийти, бо у нього інша зустріч.

Секретар Полтавської міськради Андрій Карпов повідомив, що також буде збирати підписи для скликання позачергової сесії.

Що відомо:

  • 4 грудня в ефірі телеканалу «НАШ» Олександр Мамай сказав: «Мені здається, що у нас сьогодні відбуваються бойові дії, на нашій території воюють дві наддержави – це Сполучені штати Америки і Росія. Дуже прикро, що іде брат на брата».
  • У Полтаві голови громадських організацій учасників бойових дій та члени родин загиблих вимагають від депутатів міськради скликати сесію для висловлення недовіри голові Полтавської громади Олександрові Мамаю. Відповідне відео 9 грудня оприлюднили на Facebook-сторінці «ГС «Координаційна рада громадських організацій учасників АТО».
  • 10 грудня біля будівлі Полтавської міської ради влаштувалипротест через висловлювання голови громади Мамая.
  • Олександра Мамая втретє обрали міським головою Полтави. 2010-го та 2015-го він балотувався від «Совісті України». У вересні 2018-го року депутати Полтавської міськради визнали незадовільною його роботу і достроково припинили повноваження.
  • 30 січня 2015-го року на сесії Полтавської міської ради Олександр Мамай утримався від ухвалення питання визнання «ЛНР» і «ДНР» терористичними організаціями, а Росію країною агресором. 2 лютого 2015-го року журналістам інтернет-видання «Полтавщина» Олександр Мамай повідомив, що всі політичні питання визначає Президент, Верховна Рада, а також Кабінет Міністрів України.
  • На виборах 2020-го року його кандидатуру на посаду міського голови висунула партія "За майбутнє". Змагався за посаду у двох турах. Під час повторного голосування його підтримали понад 51 відсоток виборців.

Вибір редакції

На початок