У США сценарій фільму жахів "Пастка" визнали найкращим у XXI столітті

У США сценарій фільму жахів "Пастка" визнали найкращим у XXI столітті

У США сценарій фільму жахів "Пастка" визнали найкращим у XXI столітті
Facebook

Гільдія сценаристів США визнала сценарій фільму жахів "Пастка" режисера Джордана Піла найкращим у XXI столітті.

Про це йдеться в оновленому списку накращих сценаріїв, який опублікований на сайті гільдії.

"Пастка" (Get Out) – американський фільм жахів. Головні ролі зіграли актори Деніел Калуя, Еллісон Вільямс та Бредлі Вітфорд. Перший показ фільму відбувся в 2017 році на кінофестивалі "Санденс" у США.

Стрічка розповідає про чоловіка, що приїхав у гості до батьків своєї дівчини. Родина виглядає доброзичливою, проте в їхньому маєтку Кріс дедалі більше почувається, як у пастці. Всі, кого він там зустрічає, приховують якусь таємницю і проявляють дивний інтерес до Кріса.

До першої десятки списку "101 найкращий сценарій 21 століття" також увійшли фільми "Вічне сяйво чистого розуму" (2004), "Соціальна мережа" (2010), "Паразити" (2019), "Старим тут не місце" (2007), "Місячне сяйво" (2016), "Нафта" (2007), "Безславні виродки" (2009), "Майже знаменитий" (2000) та "Пам'ятай" (2000).

З повним списком можна ознайомитися за посиланням.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок