"Далеко-далеко від своїх кондицій". Артем Прима – про першу естафету сезону Кубка світу з біатлону

"Далеко-далеко від своїх кондицій". Артем Прима – про першу естафету сезону Кубка світу з біатлону

Ексклюзивно
"Далеко-далеко від своїх кондицій". Артем Прима – про першу естафету сезону Кубка світу з біатлону
biathlon.com.ua

Стартер збірної України оцінив свій перший етап та фізичні кондиції для Суспільне Спорт.

На другому етапі Кубка світу з біатлону 2021/22 завершується перша в цьому сезоні естафетна гонка. Перші медалі в цьому виді змагань розігрували чоловіки.

Стартовий етап збірна України довірила Артемові Примі, який передав естафету на сьомому місці й не припустився жодної помилки на вогневих рубежах. Від лідера етапу, норвежця Сіверта Баккена, українець відстава на 27 секунд.

Після завершення свого етапу враженнями від виступу біатлоніст поділився з Суспільне Спорт. Прима зізнався, що ще не набрав оптимальної форми й останні кола далися йому важко.

Читайте також: Юлія Джима - у топ-15 гонки переслідування на етапі Кубка світу в Естерсунді: результат

"Я вже давно не бігав перший етап, – поділився спортсмен. – До кожного етапу треба звикати, хоча це мій найулюбленіший. Начебто мав відчувати себе у своїй тарілці, але знав, що кондиції далеко не ті. Намагався обережно відпрацювати перше коло. Ну, і налаштовувався на стрільбу. Наче сьогодні простіше [йшли] перше та друге коло, але на третьому не вистачало, [був] далеко-далеко від своїх кондицій. Сподіваюся, що з кожною гонкою будемо потроху додавати й приводити її хоча б до середнього рівня".

"У будь-якому випадку командна гонка – це чотири людини, за тобою вся команда. До естафети підходиш з особливим настроєм та бойовим духом".

Хоча Прима "прекрасно бачив та розумів" стан своєї фізичної форми, біатлоніст нагадує, що "тактику ніхто не скасовував". "Працював за тактикою: де хто обганяв – намагався трохи різати кут. А за кондиціями я був не готовий з ними поборотися на рівних".

Читайте також: Тренер жіночої збірної України з біатлону назвав склад естафети в Естерсунді та оцінив пасьют

Що далі

  • Неділя, 5 грудня, 13:35. Жінки, естафета (4х6 км)
  • Неділя, 5 грудня, 16:15. Чоловіки, гонка переслідування (12.5 км)

Вибір редакції

На початок