Юлія Джима - у топ-15 гонки переслідування на етапі Кубка світу в Естерсунді: результат

Юлія Джима - у топ-15 гонки переслідування на етапі Кубка світу в Естерсунді: результат

Юлія Джима - у топ-15 гонки переслідування на етапі Кубка світу в Естерсунді: результат
Andrei Ivanov / biathlon.com.ua

Як виступили біатлоністки у гонці переслідування.

Другим стартом другого етапу Кубка світу з біатлону стала гонка переслідування. Список учасниць визначався за підсумками спринту, у якому перемогу здобула австрійка Ліза Тереза Гаузер.

Дивитися повне відео гонки - тут.

Від України бігти у гонці переслідування мали три біатлоністки - Юлія Джима, Дар'я Блашко та Валентина Семеренко потрапили у топ-60 спринту. Проте за день перед персьютом головний тренер жіночої команди Урош Велепець ухвалив рішення, що Блашко не бігтиме гонку переслідування і готуватиметься до естафети.

Читайте також: Одна українка - у топ-20 другого спринту Кубка світу з біатлону: результати гонки

Найбільші шанси на високі місця мала Юлія Джима. Її відставання від Лізи Терези Гаузер перед стартом персьюту складало 59 секунд, у той час як від топ-6 українку відділяло близько 30 секунд.

Джимі не вдалося виграти кілька позицій після першої стрільби, відправившись на одне коло штрафу. З нього українка вийшла на 26-й позиції. А ось Валентина Семеренко змогла закрити усі п'ять мішеней та вийти на 47-му місці.

Не вдалося Джимі закінчити чисто і другий вогневий рубіж - ще одне хиба. Через це лідерка збірної України втратила ще дві позиції та вийшла зі штрафного кола на 28-й позиції з відставанням 1:47 хвилини від проміжної лідерки Лізи Терези Гаузер. Валентина Семеренко отримала два кола штрафу та знову вибула за межі топ-50.

Проте Джима продовжила боротьбу за високі місця. І змогла покращити ситуацію на першій "стійці": усі п'ять закритих мішеней, і українка повернулася у топ-20. Валентина Семеренко припустилася ще однієї хиби, але завдяки промахам інших суперниць, змогла піднятися на 51-е місце.

Заключна стрільба мала стати вирішальною не лише для українок, але й у контексті визначення переможниці гонки. Перед останньою стрільбою одразу шість біатлоністок: австрійка Гаузер, француженки Шевальє-Буше та Бескон, шведки Ганна та Ельвіра Еберг, а також норвежка Марте Олсбю Ройзеланд підходили до вогневого рубежу з розривом у три секунди.

Останній вогневий рубіж відсіяв сестер Еберг від боротьби за перемогу - вони пішли на кола штрафу. А ось Юлія Джима відстріляла чисто та вийшла на 15-й позиції.

Перемогу в гонці здобула норвежка Марте Олсбю Ройзеланд. На фініші вона випередила двох француженок - Анаїс Бескон та Анаїс Шевальє-Буше. Ліза Тереза Гаузер після перемоги у спринті фінішувала лише четвертою. Юлія Джима ж посіла 14-е місце.

Кубок cвіту. Другий етап (Естерсунд): жіноча гонка переслідування. Результат

  1. Марте Олсбю Ройзеланд (Норвегія, 0+0+1+0) 32:20.6
  2. Анаїс Бескон (Франція, 0+0+0+0) +4.8
  3. Анаїс Шевальє-Буше (Франція, 0+0+1+0) +7.0
  4. Ліза Тереза Гаузер (Австрія, 0+0+0+0) +7.9
  5. Франціска Пройсс (Німеччина, 1+0+1+0) +18.8
  6. Ганна Еберг (Швеція, 1+0+1+1) +22.2

...

  • 14. Юлія Джима (Україна, 1+1+0+0) +1:32.9
  • 55. Валентина Семеренко (Україна, 0+2+1+1) +5:42.0

Вибір редакції

На початок