Тренер жіночої збірної України з біатлону назвав склад естафети в Естерсунді та оцінив пасьют

Тренер жіночої збірної України з біатлону назвав склад естафети в Естерсунді та оцінив пасьют

Ексклюзивно
Тренер жіночої збірної України з біатлону назвав склад естафети в Естерсунді та оцінив пасьют
Суспільне Спорт

Урош Велепець дав оцінку жіночій гонці переслідування та назвав склад на естафету для Суспільне Спорт.

На другому етапі Кубка світу з біатлону в Естерсунді завершилася остання особиста гонка серед жінок – переслідування. В ній стартували лише двоє українок: Юлія Джима посіла 14-те місце, а Валентина Семеренко – 55-те.

Дар'я Блашко пропускала гонку через стан здоров'я та готувалася вже до естафети.

Результати гонки проаналізував для Суспільне Спорт тренер жіночої збірної Урош Велепець, який також анонсував, хто представлятиме Україну в жіночій естафеті 5 грудня.

Читайте також: Юлія Джима - у топ-15 гонки переслідування на етапі Кубка світу в Естерсунді: результат

Що сказав Урош Велепець про виступ українок

  • Про Юлію Джиму:

"Юля взагалі зробила хорошу гонку. Шкода тих промахів. Видно було, як на ногах мала хороший стан. Навіть на останньому колі обігнала Тандревольд, а ми знаємо, як біжить норвежка. 14-те місце хороше. Хотілося б більше, але на даний момент це суперрезультат".

  • Про Валентину Смеренко:

"Коли ти стартуєш на останніх позиціях і закриваєш нулі, починається бажання прийти вище, але коли робиш хиби, вже важко бігти, тому що розумієш, що до очок уже важко прийти. Ну, відбігла до кінця, зробила хороший тренінг".

  • Про пропуск гонки Дар'єю Блашко:

"Вона сьогодні зробила тренування. Вона вже краще [почувається]. Ще не в порядку, але вже краще, температури немає. Значить, в естафеті побіжить третій етап, якщо буде хороший стан".

  • Про склад команди на естафету:

Попередньо Велепець заявив, що естафету бігтимуть Юлія Джима, Анастасія Меркушина, Дар'я Блашко, а закриватиме її Олена Білосюк. "Сподіваємося, що буде стріляти й бігти, як треба", – сказав тренер.

На другому етапі Білосюк погано впоралась зі спринтом: вона посіла лише 66-те місце. Після цього біатлоністка заявила, що має "дуже багато сумнівів" щодо своєї користі в естафеті: "Буду говорити з тренерами. Скоріш за все, я буду просити, щоб мене міняли на останньому етапі, тому що з таким ходом... Треба реально дивитися на речі".

Що далі

  • Неділя, 5 грудня, 13:35. Жінки, естафета (4х6 км) – перша естафетна гонка сезону серед жінок.
Читайте також: Біатлон: онлайн-трансляція другого етапу Кубка світу 2021/22 в Естерсунді
На початок