Жінка загубила обручку на картопляній грядці. Прикрасу знайшли через 50 років

Жінка загубила обручку на картопляній грядці. Прикрасу знайшли через 50 років

Жінка загубила обручку на картопляній грядці. Прикрасу знайшли через 50 років
Фото: Дональд Макфі

Житель Західних островівОбласть у складі Шотландії, розташована на північному заході країни. Дональд Макфі за допомогою металошукача знайшов обручку, яку ще наприкінці 1960-х років загубила нині 82-річна Пеґґі Максвін, коли поралася з карптоплею. Жінка весь цей час вважала, що втратила прикрасу назавжди.

Про це повідомляють BBC і The Guardian.

Пеґґі вийшла заміж за Джона Максвіна у 1958 році. Роками пізніше вона збирала картоплю на грядці біля свого дому. Я струшувала пісок з рукавичок, і тут обручка зникла. Я не помітила цього, поки не прийшла додому. Кілька разів я шукала каблучку, але ніяк не могла її знайти, пригадує 82-річна жінка.

Чоловік Пеґґі пізніше придбав їй нову обручку, а до того вона ходила з перснем матері. Джон Максвін помер кілька років тому. На той час жінка вже зневірилася, що коли-небудь побачить загублену обручку. Але потім про цю історію дізнався Дональд Макфі – власник місцевого готелю, який кілька років працює з металошукачем.

Макфі витратив три доби на піщаному узбережжі острова Бенбек’юла, де раніше розташовувалася картопляна грядка Максвін. Зараз вона є популярним серед місцевих куточком відпочинку, тож там накопичилося багато сміття – як-от металевих вушок для відкривання бляшанок, власне бляшанок і підков.

Загалом Макфі обшукав територію площею п’ять тисяч квадратних метрів і викопав 90 ям. "Мій шанс на успіх становив 1 на 100 тисяч. Це, безумовно, найкраща річ, яку я коли-небудь знаходив. Мені просто дуже пощастило. Є, звісно, певна техніка для пошуку, але мені просто всміхнулася удача", – пригадує чоловік.

Знайшовши обручку, Макфі одразу ж відніс її Максвін. "Вона [обручка] була в бездоганному стані. Вона [Максвін] вдягла її на пальця – і вона ідеально підійшла", – пригадує чоловік.

"Він [Макфі] просто підійшов до моїх дверей і сказав: "Я маю вам дещо показати". То була обручка. Я не могла повірити в це. Думала, що більше ніколи її не побачу", – розповіла жінка.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок