Стало відомо, хто з кандидатів на старост Чернівецької громади набрав найбільше голосів

Стало відомо, хто з кандидатів на старост Чернівецької громади набрав найбільше голосів

Стало відомо, хто з кандидатів на старост Чернівецької громади набрав найбільше голосів
Суспільне Буковина

З кандидатів на старост Чорнівки та Коровії Чернівецької громади найбільше голосів набрали Іван Дробот та Юрій Продан. Їх підтримали місцеві жителі, далі кандидатури мають винести на голосування сесії.

Про це повідомляє кореспондентка Суспільного з засідання міськради.

Згідно з підрахунками, кандидати на посаду старости Коровії Іван Булезюк та Віолета Савчук-Заїка набрали понад 200 голосів, а кандидат Юрій Продан — 732.

Кандидат на посаду старости Чорнівки Володимир Гнесь отримав 287 голоси, а Іван Дробот — 865.

Тепер кандидатури Продана та Дробота мають висунути на голосування сесії Чернівецької міськради. Обидвоє кандидатів на місцевих виборах балотувались від партій, опозиційних до партії, від якої обраний міський голова Роман Клічук.

Іван Дробот — приватний підприємець з Чорнівки. У 2019 році встановив у селі контейнери для сортування сміття. На минулих виборах Дробот балотувався від "Народного контролю". Набрав 177 голосів та мав пройти у раду, однак відмовився від мандату.

24 листопада ініціативна група з Чорнівки зібрала на його підтримку понад 700 голосів. На сесії 25 листопада приблизно 20 жителів села просили висунути його кандидатуру на голосування у раді. Цього не зробили, бо голоси потрібно збирати після розпорядження міського голови.

Кандидат на посаду старости Чорнівки Іван Дробот каже, якщо його кандидатуру затвердять, працюватиме над виділенням грошей для ремонту дороги та вирішить проблему з аварійними деревами. Також облаштує приміщення для амбулаторії, яка зараз розташована в приміщенні сільської ради.

Юрій Продан — колишній голова села. Підтримував жителів, які не хотіли доєднуватись до Чернівецької громади. Коли він очолював Коровію, сільрада оскаржувала у суді постанову про проведення виборів до громад. Вимагали дозволити їм обрати сільського голову та депутатів, а не голосувати за кандидатів до Чернівецької громади.

У коментарі Суспільному кандидат на посаду старости Коровії Юрій Продан сказав, що має багато незавершених проєктів з часу, коли очолював сільську раду. Тому планує реалізувати їх, а також нові ідеї, які допоможуть розвивати село.

Що відомо

  • Кандидатами на старосту Чорнівки були підприємці Іван Дробот та Володимир Гнесь. На старосту Коровії претендували Іван Булезюк, Юрій Продан, Віолета Савчук-Заїка. Підписи за кандидатів збирали з 26 листопада до 2 грудня.
  • Один з кандидатів на старосту села Чорнівка зняв свою кандидатуру з виборів. Георгій Бота був одним з трьох претендентів та колишнім головою Чорнівки.

Читайте також

"Ми тут ніби без господаря". Як у селах Чернівецької громади живуть без старост

"Думав, буду єдиним". У Чернівцях один з кандидатів на старосту села знявся з голосування

На початок