На Буковині сільська рада судиться через вибори до Чернівецької ОТГ

На Буковині сільська рада судиться через вибори до Чернівецької ОТГ

На Буковині сільська рада судиться через вибори до Чернівецької ОТГ
Karpaty_rocks

Коровійська сільська рада оскаржує у суді постанову ЦВК щодо проведення перших виборів до громад 25 жовтня. Вимагають дозволити їм обрати сільського голову та депутатів, а не голосувати за кандидатів до Чернівецької ОТГ.

Про це Суспільному Буковини сказав сільський голова Коровії Юрій Продан.

За його словами, громада не хоче бути у складі Чернівецької ОТГ, тож вимагають провести вибори в селі. Раніше на загальних зборах понад 80% селян відмовилися приєднуватися до громади.

29 вересня деякі місцеві інтернет-видання оприлюднили інформацію, що через судовий позов можуть скасувати вибори до Чернівецької міськради. Водночас за словами громадського омбудсмена із захисту виборчих прав в області Василя Купіни, наразі немає інформації про рішення суду, яке б ставило під загрозу проведення виборів.

Нагадаємо, Коровійська сільська рада подала позов на Кабмін через перспективний план області. Вимагають визнати його протиправним, оскільки, на їхню думку, там не врахували побажання громади села. Справу розглядатимуть 19 жовтня. Водночас в ОДА повідомили, Коровія не утворила ОТГ з іншими селами, коли це можна було зробити добровільно, відтак її приєднали до міської ОТГ.

На початок