"Думав, буду єдиним". У Чернівцях один з кандидатів на старосту села знявся з голосування

"Думав, буду єдиним". У Чернівцях один з кандидатів на старосту села знявся з голосування

"Думав, буду єдиним". У Чернівцях один з кандидатів на старосту села знявся з голосування
На фото — Георгій Бота. Джерело: Facebook/ Георгій Бота

Один з кандидатів на старосту села Чорнівка Чернівецької громади зняв свою кандидатуру з виборів. Георгій Бота був одним з трьох претендентів.

Про це Суспільному сказав сам Бота.

За словами Боти, він очікував, що міський голова подасть лише його кандидатуру на посаду старости села. Втім дізнався, що є одним із трьох, відтак має переконувати голосувати за себе та "зіштовхувати родини в селі".

"Нам дали підписні листи. Я не взяв їх, бо це принизливо. Не хочу ходити по хатах і дізнатись, що там підтримали іншого кандидата", — каже Бота.

Кандидатами на старосту Чорнівки залишаються підприємці Іван Дробот та Володимир Гнесь. На старосту Коровії претендують троє.

Підписи за кандидатів збирають з 26 листопада до 2 грудня. Претендентів, які наберуть найбільше голосів, винесуть на голосування в міській раді. Їхні кандидатури мають підтримати депутати.

Що відомо

  • Георгій Бота виступав за приєднання села до міста. У 2019 році жителі села перекривали дорогу до сміттєзвалища, таким чином вимагали, щоб депутати проголосували за приєднання Чорнівки до Чернівців.
  • Бота неодноразово відвідував сесії міськради, де просив приєднати село, а також йшов на зустріч до голови ОДА, щоб село об'єднали з Чернівцями за перспективним планом. Втім село стало частиною Чернівецької громади згідно з новим районуванням, а не голосуванням депутатів.
  • Бота написав три книги. У них йдеться про Чорнівку та його жителів.
  • В декларації за 2021 рік вказано, що він володіє шістьма земельними ділянками у селі, автомобілем 1995 року випуску та будинком. За рік на посаді заробив понад 180 тисяч гривень. Заощаджень не має.

Читайте також

"Ми тут ніби без господаря". Як у селах Чернівецької громади живуть без старост

На початок