Без гарячої води та опалення у Луцьку залишились 46 будинків, три садочки та школа

Без гарячої води та опалення у Луцьку залишились 46 будинків, три садочки та школа

Доповнено
Без гарячої води та опалення у Луцьку залишились 46 будинків, три садочки та школа
Суспільне Волинь

2 грудня у зв’язку із виконанням ремонтних робіт на магістральній тепловій мережі подачу опалення та гарячої води тимчасово припинили у 46 багатоквартирних будинках, трьох садочках та школі, — розповів Суспільному речник ДКП "Луцьктепло" Антон Безносиков.

З його слів, школа № 27, садочки № 10, 20 та 40, а також жителі 40/Б та 55-го мікрорайонів міста Луцька впродовж дня будуть без тепла та гарячої води.

На час виконання ремонтних робіт тимчасово не працювали 6 центральних теплових пунктів на просп. Соборності, 24б, 29, 44, вул. Ветеранів, 17, вул. Чорновола, 2а, вул. Карпенка-Карого, 11б.

Аварійних витоків за даними адресами не було, — каже Антон Безносиков. Ремонт на тепломережах здійснюють з метою профілактики, аби під час морозів не сталося поривів.

Попередньо аварійною бригадою підприємства було виконано усі підготовчі роботи, щоб впродовж дня виконати зварювання труб, — каже Антон Безносиков.

Зі слів речника ДКП "Луцьктепло", до вечора опалення за даними адресами, де відбувався ремонт тепломереж — відновлять.

Що відомо

  • Опалювальний сезон у Луцьку розпочався 11 жовтня. Першими теплоносій почали отримувати медичні установи та дитячі садки.
  • 12 жовтня у Луцьку зафіксували 18 джерел витоку на теплових мережах. На підприємстві пояснили це зношеністю мережі та браком коштів на її ремонт.
  • Станом на 9 листопада шість житлових будинків у Луцьку були без опалення. У Луцькій міській раді та у приміщенні Луцького міськрайонного суду, що на вулиці Лесі Українки, опалення цього сезону ще не вмикали через аварії на тепломережах.

Вибір редакції

На початок