У Кропивницькому почали встановлювати новорічну ялинку

У Кропивницькому почали встановлювати новорічну ялинку

У Кропивницькому почали встановлювати новорічну ялинку
Суспільне: Кропивницький

На площі Героїв Майдану у Кропивницькому почали встановлювати новорічну ялинку. Вона буде зі штучної хвої, її замінили два роки тому. Висота, як і у попередні роки – 14 метрів, розповів Суспільному директор комунального підприємства "Міськсвітло", яке займається встановленням, Дмитро Тоток. Відкриття ялинки відбудеться 19 грудня.

Закінчити прикрашати площу та ялику планують 17 грудня. Відкрити – на День Святого Миколая, сказав Дмитро Тоток: "Зараз ми робимо каркас, розтросовку для гірлянд, а вже ближче до 10 грудня будемо штучну хвою ставити. Три тижні витратимо на прикрашання площі, п'ять-шість днів – на встановлення ялинки".

За словами Дмитра Тотка, прикраси на ялинці будуть ті ж, що минулого року, але їх розмістять по-іншому. Гірлянди розмістять під іншим ракурсом.

Читайте також: Лісівники Кіровоградщини виростили на продаж 31 тисячу новорічних дерев.

Розмір ялинки не відіграє великої ролі, сказав кропивничанин Віталій Балакірєв. Вважає, головне, що потрібно людям – новорічний настрій: "Ялинка – незамінний компонент свята. Вона і так велика, а от нові прикраси, думаю, не завадили б. Щороку якихось великих відмінностей не бачу. Тому, якби щось нове було у прикрашанні, було б краще".

На початок