Противника вакцинації Остапа Стахіва випустили із СІЗО під заставу

Противника вакцинації Остапа Стахіва випустили із СІЗО під заставу

Доповнено
Противника вакцинації Остапа Стахіва випустили із СІЗО під заставу
Суспільне Львів, відео Ярослава Жура

У середу, 1 грудня, львівського противника вакцинації Остапа Стахіва випустили із СІЗО під заставу. Про це повідомив у коментарі Суспільному речник прокуратури у Львівській області Данило Антощак.

"Остапа Стахіва відпустили під заставу одразу після перевірки того, що гроші зараховані на рахунок установи. Оскільки Остап Стахів вийшов під заставу, він буде ночувати вдома. Упродовж цього періоду він буде приходити щодень на процедури, відбувати їх і йти додому", — сказав речник прокуратури Львівщини Данило Антощак.

Сьогодні Остап Стахів має прибути у Львівську обласну психіатричну лікарню для проходження експертизи. Станом на 14:00 Остапа Стахів там ще не було.

"Остапа Стахіва у нас ще немає. Але є ухвала, є слідчі дії. Він має поступити до нас у лікарню. Його відпустили додому, бо він звільнений з-під варти", — сказав заступник генерального директора Львівської обласної психіатричної лікарні Андрій Маланчук.

Учора, 30 листопада, за Стахіва внесли заставу майже 1 мільйон гривень. Також 30 листопада у Галицькому суді Львова задовільнили клопотання слідчого СБУ про призначення стаціонарної судово-психіатричної експертизи антивакцинатору Остапу Стахіву у Львівській обласній психіатричній лікарні. Її тривалість 30 днів.

Як повідомив заступник генерального директора Львівської обласної психіатричної лікарні Андрій Маланчук, станом на 15:30 Остап Стахів прибув до лікарні.

У пресслужбі прокуратури області Суспільному повідомили, що Стахів має право подати апеляцію на рішення суду щодо експертизи.

Читайте також: Остап Стахів: що відомо про львівського антивакцинатора

Що відомо

  • 16 листопада, в квартирі Стахіва працівники СБУ провели обшук та вручили підозру. Згодом у СБУ повідомили, що оголосили підозру лідеру антивакцинаторів за плани повалити конституційний лад. За попередньою інформацією, дії угруповування координували російські куратори..
  • 17 листопада суд не обрав Стахіву міру запобіжного заходу. Він не з’явився до зали суду, а його інтереси представляли адвокати. За їхніми словами, він перебував на лікуванні.
  • 18 листопада у Львові обрали запобіжний захід для антивакцинатора Остапа Стахіва – це тримання під вартою строком на 60 діб із можливістю внесення застави у розмірі 998 тисяч 800 гривень. На таке рішення Стахів подав апеляцію.
  • 24 листопада, Львівський апеляційний суд залишив без змін рішення Галицького районного суду щодо міри запобіжного заходу для антивакцинатора Остапа Стахіва. Відтак він проведе 60 діб під вартою. З-під варти Остапа Стахіва можуть звільнити за умови внесення застави у розмірі майже мільйон гривень

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону

На початок