У Києві митники виявили 30 кілограмів листя коки у посилці під виглядом чаю

У Києві митники виявили 30 кілограмів листя коки у посилці під виглядом чаю

У Києві митники виявили 30 кілограмів листя коки у посилці під виглядом чаю
ДМСУ

Київська митниця виявила 30 кілограмів листя коки, які невідомі намагалися переслати з Південної Америки під виглядом чаю.

"В міжнародних поштових відправленнях з Перу співробітники Київської митниці виявили подрібнене листя коки, у складі якого містяться наркотичні засоби – кокаїн та екгонін", — повідомили у відомстві.

Як відзначається, в Україну з Перу поштою надійшло 6 таких відправлень з інтервалом у кілька днів. Отримувачами визначені громадяни України з кількох регіонів.

"Згідно документів в цих міжнародних відправленнях переміщувалися зелений та трав’яний чаї", — відзначили на митниці.

Що відомо

  • У жовтні 2020 року у нідерландському муніципалітеті Борселе прибій викинув на берег 300 пакунків із кокаїном. Дізнавшись про це, мешканці країни вирушили на пляж у пошуках пакетів з наркотиком.
  • Бельгійська поліція вилучила в порту Антверпена найбільшу в історії країни партію кокаїну, вартість якої сягає 900 мільйонів євро.
  • У лютому поліція Німеччини та Бельгії перехопила понад 23 тонни кокаїну у портах Гамбурга та Антверпена.
  • Влада Амстердаму має намір заборонити продаж легких наркотиків туристам у так званих кофішопах, дозволивши користуватися послугою лише місцевим мешканцям.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок