У Нідерландах на пляж викинуло кокаїн, мешканці прийшли його збирати

У Нідерландах на пляж викинуло кокаїн, мешканці прийшли його збирати

У Нідерландах на пляж викинуло кокаїн, мешканці прийшли його збирати
Facebook.com

У нідерландському муніципалітеті Борселе прибій викинув на берег 300 пакунків із кокаїном. Дізнавшись про це, мешканці країни вирушили на пляж у пошуках пакетів з наркотиком.

Як повідомляють місцеві правоохоронці, вони виявили та зібрали пакети з кокаїном на узбережжі ще 6 жовтня. Після цього з’ясувалось, що люди з усієї території Нідерландів їдуть на пляж у сподіванні знайти пакунки, які залишилися поза увагою правоохоронців.

"Серед іншого, ми перевірили 6 осіб, серед яких 1 людина була заарештована, тому що не змогла пред'явити дійсне посвідчення особи, а 2 людини "винагороджені" за прогулянку дюнами (чітко знаючи, що доступ до цієї частини пляжу заборонений)", – йдеться у повідомленні поліції.

Також під час патрулювання поліція зустріла ще двох людей, які гуляли закритою частиною узбережжя. Вони пояснили правоохоронцям, що проїхали кілька сотень кілометрів, щоб "подихати свіжим повітрям".

Під час перевірки чоловіків та їхньої машини копи знайшли 30 згортків з наркотиком, готових до продажу. Після цього одного з чоловіків затримали.

Правоохоронці зазначили, що не можуть "пояснити відомі нам причини, через які не заарештували другого чоловіка".

Що відомо

  • Мешканець Австралії перевозив понад двісті кілограмів наркотиків і врізався в поліцейські машини.
  • У центральній частині Мексики розбився літак, що перевозив майже пів тонни кокаїну.
  • Племінник відомого наркобарона Пабла Ескобара заявив, що знайшов пластиковий пакет з грошима на суму 18 мільйонів доларів, захований в стіні одного з будинків свого дядька.
  • В Одесі правоохоронці виявили 112 кілограмів кокаїну у контейнері з бананами, який привезли до порту "Південний" з Республіки Еквадор.
  • У вересні Європол повідомляв, що незаконна торгівля наркотиками під час пандемії коронавірусу різко зросла, а через обмеження авіасполучення контрабандисти почали використовувати переважно морські шляхи.
На початок