У Тернополі провели навчання кінологів

У Тернополі провели навчання кінологів

У Тернополі провели навчання кінологів
Нацполіція Тернопільщини

Кінологи зі службовими собаками шукали вибухівку в автомобілях, приміщеннях і на вулиці. Так навчали поліцейських з різних областей України, розповів начальник відділу спецпідготовки управління вибухотехнічної служби Нацполіції України Сергій Сковпень.

За його словами, також правоохоронці вчилися надавати домедичну допомогу пораненим під час вибуху. На навчання приїхала інспекторка-кінологиня з Миколаївщини Юлія Ігнатова.

"Якби таких занять було більше, було б краще. Тому що тут відпрацьовується взаємодія між підрозділами кінологічними та вибухотехнічними і ми повинні розуміти, з чим в реальних умовах ми можемо зіткнутися – з якими вибуховими речовинами та пристроями, як вони можуть виглядати, як вони можуть приводитися в дію, тобто, щоб убезпечити в майбутньому своє життя та здоров'я і життя та здоров’я своєї собаки", – розповіла Ігнатова.

У Тернополі провели навчання кінологів
Залучили поліцейських з різних міст, щоб обмінятися досвідом і навчитися працювати в групі. Нацполіція Тернопільщини

Сергій Сковпень розповів, залучили поліцейських з різних міст, щоб обмінятися досвідом і навчитися працювати в групі:

"Ці курси для того, щоб кінологи взагалі мали уяву про вибухонебезпечні пристрої розтяжні датчики, могли їх ідентифікувати зовнішньо. Також ми даємо юридичну частину – що таке свідок, що таке спеціаліст відповідно до кримінально-процесуального кодексу. На цей момент дуже актуально, тому що великий потік боєприпасів йде із зони ООС, самі бачимо по статистиці, що майже кожного дня вибух, майже кожного дня підрив, замінування, анонімні повідомлення, тому ми маємо бути готові до цього".

У Тернополі провели навчання кінологів
Кінологи зі службовими собаками шукали вибухівку в автомобілях, приміщеннях і на вулиці. Нацполіція Тернопільщини

Читати також

На початок