Через пандемію світовий туризм втратить $2 трильйони цьогоріч — ООН

Через пандемію світовий туризм втратить $2 трильйони цьогоріч — ООН

Через пандемію світовий туризм втратить $2 трильйони цьогоріч — ООН

Пандемія коронавірусу може завдати збитків світовому туристичному сектору у 2 трильйони доларів 2021 році. Однак у третьому кварталі 2021 року у сфері ситуація покращилась.

Про це повідомляється у звіті органу ООН UNWTO.

"Дані за третій квартал 2021 року є обнадійливими. Однак кількість туристів все ще на 76% нижча за рівень до пандемії, а результати в різних регіонах світу залишаються нерівномірними", — йдеться у звіті Всесвітньої туристичної організації.

Читайте також: Україну виключили із "зеленого" списку ЄС. Чи зможуть українці подорожувати до Європи

Зазначається, прямий валовий внутрішній продукт туризму може втратити ще 2 трильйони доларів США, як і минулого року. Прибутки від туризму, за оцінками, залишиться на рівні 700-800 мільйонів доларів США, що в 2, 5 рази нижче за 2019 рік.

В організації повідомили, що хоча кількість міжнародних туристів зросла в кінці літа на 58%, проте цей показник удвічі менший за аналогічний період до пандемії.

"Попри недавні покращення, нерівномірний рівень вакцинації у світі та нові штами COVID-19, такі як "Дельта" і "Омікрон", можуть вплинути на і без того повільне та нестабільне відновлення", – йдеться у заяві організації.

Читайте також: "Омікрон": що відомо про новий штам коронавірусу та чи загрожує він Україні

Що відомо

  • За 2020 рік збитки індустрії туризму через пандемію СOVID-19 сягнули 2,4 трильйона доларів.
  • У цьому ж році частка індустрії туризму у світовому ВВП через пандемію коронавірусу впала майже вдвічі порівняно з 2019 роком.
  • Через світову пандемію COVID-19 люди почали частіше подорожувати Україною.
  • 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила епідемію вірусу COVID-19 пандемією.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок