У Чорнобильському заповіднику виявили 20 рисей і закликали українців дати їм імена

У Чорнобильському заповіднику виявили 20 рисей і закликали українців дати їм імена

У Чорнобильському заповіднику виявили 20 рисей і закликали українців дати їм імена
. Фото: Facebook

Подарувати імена рисям, ідентифікованим у зоні відчуження за допомогою фотопасток, пропонують у Чорнобильському радіаційно-екологічному біосферному заповіднику.

Як повідомили представники заповідника, переглянувши сотні світлин з фотопасток, встановлених у зоні відчуження в рамках проєкту "Полісся – дика природа без кордонів", науковці визначили 20 дорослих рисей звичайних. 11 з них — ідентифіковано. Заповідник запропонував дописувачам у Facebook назвати трьох із цих одинадцяти диких кішок.

“Більше двох сотень серйозних і жартівливих, простих і глибоких, “кіношних” і новостворених, влучних і цікавезних імен запропонували ви тільки для перших трьох героїнь”, — написали цього тижня представники заповідника, публікуючи фото ще чотирьох рисей.

Як пояснили ініціатори персоніфікації диких кішок із зони відчуження, по кілька світлин рисей виставлятимуться у Facebook щотижня. Це перший етап своєрідного завдання.

По його завершенні серед запропонованих імен оберуть найкраще ім'я для кожної кішки “з китицями”.

Що відомо

  • Кабінет міністрів схвалив законопроєкт, який передбачає виділення частини грошей з будівництва Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП) в Чорнобилі на фінансування розвитку Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника. Про це повідомляє пресслужба Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів.

Читайте також

У Чорнобильській зоні в 2022 році запрацює сховище ядерних відходів. Що відомо

Як відновлюють туристичні об’єкти у Чорнобильській зоні

У Чорнобилі створюють локації для віртуального туризму

Екопротести після Чорнобиля. НАШІ 30 – документальний серіал до 30-ліття Незалежності України

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок