Цілодобовий домашній арешт: обрали запобіжний захід адміністраторці пансіонату, де загинули люди

Цілодобовий домашній арешт: обрали запобіжний захід адміністраторці пансіонату, де загинули люди

Цілодобовий домашній арешт: обрали запобіжний захід адміністраторці пансіонату, де загинули люди
Суспільне Дніпро

У Бабушкінському райсуді Дніпра обрали запобіжний захід для адміністраторки будинку для літніх людей, де 16 листопада сталася пожежа і загинули п`ятеро жінок. Це цілодобовий домашній арешт. Про це повідомляє з місця події кореспондентка Суспільного.

Адвокат підозрюваної просив для підзахисної домашній арешт у нічний час. Прокурорка Юлія Грудєва наполягала на триманні під вартою без права внесення застави.

"В нас відповідно до Цивільного кодексу України зазначено, що кожен громадянин України повинен відповідати, а також дотримуватись правил пожежної безпеки. Тому у нас є покази, покази про інших працівників, що фактично виконувала всі обов'язки адміністратора саме наша підозрювана. Тому те, що захисник зазначає, що на даний час не встановлено, чи офіційно була ця людина, жодним чином не відноситься до нашої ситуації. Крім того, доуддове розслідування триває", - зазначила Юлія Грудєва.

Наразі у суді обирають запобіжний захід для другої підозрюваної - няні-санітарки.

Що відомо

  • 16 листопада в Центральному районі Дніпра, на вулиці Русанівській, у приватному будинку для осіб похилого віку загинули п`ять жінок віком від 75 до 89 років.
  • За попередньою інформацією, в одній із кімнат на другому поверсі будинку трапилося коротке замикання. Як зазначив начальник головного управління ДСНС в області Андрій Кульбач, ймовірна причина пожежі – перевантаження електромереж. За його словами, пожежа самоліквідувалася, тому що не було доступу повітря до кімнати, і матрац, який тлів, сам загасився.
  • 16 листопада були затримані старша адміністраторка і няня-санітарка закладу, їм вручили повідомлення про підозру в недотриманні правил пожежної безпеки.
  • 17 листопада ввечері повідомлення про підозру вручили фізичній особі-підприємцю, який утримував заклад.
  • Засновниця пансіонату для літніх людей у Дніпрі, в якому 16 листопада загинули п'ятеро жінок, — з Харкова.

Читайте також

- Пансіонат у Дніпрі, де загинули п'ятеро жінок, заснувала харків’янка

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок