“Задача — надати максимальну підтримку”. Veteran Hub у Дніпрі відзначив першу річницю діяльності

“Задача — надати максимальну підтримку”. Veteran Hub у Дніпрі відзначив першу річницю діяльності

Важливо
“Задача — надати максимальну підтримку”. Veteran Hub у Дніпрі відзначив першу річницю діяльності
Суспільне Дніпро

Юридичні консультації, психологічна підтримка та допомога у працевлаштуванні. За рік “Veteran Hub” у Дніпрі надав 2 403 послуги. До хабу звертаються військовослужбовці, члени їхніх родин та волонтери.

Юрій Бенедюк переїхав до Дніпра з Макіївки, що на Донеччині. Розповідає: у 2014 році пішов добровольцем до полку “Дніпро-1”. До “Veteran Hub” спершу звернувся за юридичною консультацією, згодом почав відвідувати англійський розмовний клуб.

“Особиста юридична допомога була потрібна, поспілкуватися з юристом, щоб він роз’яснив, як правильно все це зробити за буквою закону. Я зараз намагаюся вивчати англійську мову. І просто приходжу посидіти, відпочити за комп’ютером”, - каже чоловік.

Дмитро Дубас — ветеран батальйону “Айдар”. Спершу звернувся до “Veteran Hub” за психологічною підтримкою. Нині працює тут директором з комунікацій.

“Усі переживають військовий досвід по-різному. Для мене він був, мабуть, менш травматичний, незважаючи на всі складнощі та всі події, що там відбувалися: військова обстановка і все інше. А проблеми, як і у кожної людини, у мене були, з особистим життям. Мене вчили з цим впоратися”, - говорить Дмитро.

Керівник Дніпровської філії “Veteran Hub” Давид Гурцкая розповідає: тут працюють чотири консультанти. Два кейс-менеджери з психологічною освітою, юридичний консультант і ще один спеціаліст, який допомагає у пошуку роботи.

“Пільги залишаються базовою історією, досі не усі ветерани отримали цей статус законодавчо. Відповідно, це також частина підтримки і їхньої боротьби за свої права. Зараз збільшився запит на допомогу в створенні громадських організацій. Наші консультанти не роблять за відвідувачів, їхня задача — надати максимальну підтримку. Надати допомогу у створенні документів, створити шаблони, пояснити алгоритм дій при реєстрації. Інколи це навіть запит щодо внесення змін після того, як організація була створена”, — розповів Давид Гурцкая.

За словами керівника філії, за рік до них звернулося 853 відвідувачі. Близько третини з них — ветерани, ще третина — члени їхніх родин, решта — цивільні.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок