У Дніпрі відбудеться відкриття центру VETERAN HUB

У Дніпрі відбудеться відкриття центру VETERAN HUB

У Дніпрі відбудеться відкриття центру VETERAN HUB

6 листопада у Дніпрі відбудеться відкриття VETERAN HUB — сучасного центра для роботи, навчання та консультацій для ветеранів та їх близьких. Нова точка збору ветеранів за адресою вул. Мечникова, 19, бізнес-центр Civilization, 17-й поверх.

За словами організаторів проєкту, Veteran Hub у Дніпрі — простір підтримки та рівності для ветеранів та їх родин, військовослужбовців, полонених, родичів загиблих і зниклих безвісти. Місце, де ветерани почуватимуться, як удома. Тут вони зможуть отримати безкоштовні послуги: юридичну консультацію, пораду з пошуку роботи, поговорити з психологом або знайти свою групу підтримки.

У Дніпрі відбудеться відкриття центру VETERAN HUB
Будівля, у якій розташований центр VETERAN HUB.

Усередині простору передбачено коворкінг, простір для презентацій з мультимедіа та кімнати для особистих консультацій. Площа нового Veteran Hub — 240 м², у хабі чудовий панорамний вид на Дніпро та парк.

"Ідея створити подібний центр підтримки ветеранів з'явилася у 2016 році. У 2018 році ми відкрили перший Veteran Hub у Києві. В цей же час виникла ідея створити подібний простір в інших регіонах. Приблизно місяць назад ми відкрили один із центрів у Вінниці, сьогодні відкриваємо у Дніпрі. В планах, для простоти доступу ветеранів, відкрити 6-7 центрів по всій Україні. Також у нас є виїзна команда, вона працює тільки по Київській області. Така команда може приїхати до ветерана, коли ветеран не має змоги дістатись центру Veteran Hub", — регіональна менеджерка Veteran Hub у Дніпрі Катерина Есманова.

За словами організаторів через карантинні обмеження довелось скасовувати урочисте відкриття. Замість нього відбудеться онлайн-трансляція. Повноцінна робота офлайн розпочнеться щойно знімуть обмеження карантину.

У Дніпрі відбудеться відкриття центру VETERAN HUB

Програма на 6 листопада 2020 року:

  • Простір доступний для преси з 14:00;
  • 16:00 Співзасновниця Veteran Hub Івона Костина та регіональна менеджерка Veteran Hub Дніпро Катерина Есманова привітають глядачів zoom-конференції.
  • 16:10 Вітальне слово виконувачки обов’язків директора програм IREX в Україні Крісті Енн Хофланд;
  • 16:20-17:00 Неформальна розмова онлайн з ветеранами.

У Дніпрі відбудеться відкриття центру VETERAN HUB
У Дніпрі відбудеться відкриття центру VETERAN HUB.

Читайте також

Рельєфна графіка. У Дніпрі презентують виставку робіт ветерана АТО Андрія Токаря "Війна за мир"

У Дніпрі попрощалися з волонтеркою Людмилою Твердохліб

«Їм війна не зламала крила». У Дніпрі презентують виставку живопису ветеранів Другої світової

Вибір редакції

На початок