"Житлобуд-1" заробив перше очко в жіночій футбольній Лізі чемпіонів: турнірна таблиця Facebook "Житлобуд-1"

Український клуб не зміг поліпшити свої позиції в групі єврокубка.

Жіночий футбольний клуб "Житлобуд-1" провів третій матч у рамках групового етапу Ліги чемпіонів. У попередніх двох зустрічах харківська команда не змогла зачепитись за очки, зазнавши двох поразок - від ПСЖ (0:5) і "Реалу" (0:1).

У третьому раунді єврокубка харків'янки протистояли іншому аутсайдеру групи В - ісландському "Брейдабліку", який так сам поступився у своїх перших двох поєдинках.

Перший тайм завершився для обох команд без гольових моментів. На початку зустрічі Ольга Овдійчук мала шанси, аби відкрити рахунок, атакуючи з правого флангу, однак не влучила в ближній кут воріт.

Уже ближче до екватора зустрічі арбітриня показала перший "гірчичник" у цьома матчі - його отримала ісландка Аста Арнадоттір за зірвану атаку харків'янок. Після цього епізоду футболістки "Житлобуду-1" знову спробували підкорити ворота суперниць, але за звучання свистка покинули поле ні з чим.

Початок другого тайму гості розпочали з заміни Ванди Сігюргейрсдоттір та одразу двох жовтих карток. На 60-й хвилині Тейлор Цімер була покарана за грубу гру, а Агла-Марія Альбертсдоттір на 63-й хвилині зірвала контратаку господарок майданчика.

Надалі за грубу гру були покарані і гравчині "Житлобуда" - Ольга Басанська та Любов Шматко. Однак, попри всі старання та пресинг, жодна зі сторін у цій грі відзначитись голами не змогла. Цьому не посприяли і заміни на пізніх хвилинах протистояння.

Матч завершився за рахунку 0:0. Але при цьому обидві команди заробили своє перше очко в Лізі чемпіонів. Тепер і "Житлобуд-1", і "Брейдаблік" мають в активі по одному балу й продовжують посідати третє і четверте місця в групі відповідно.

Ліга чемпіонів. Групова стадія. Третій тур

"Житлобуд-1" (Україна) - "Брейдаблік" (Ісландія) - 0:0

Стартовий склад "Житлобуд-1": Яман - Басанська, Шматко, Алексанян - Шевчук , Кочнєва, Апанащенко, Петрик, Бойченко - Біргул, Овдійчук.

• Ліга чемпіонів. Група B
  1. "ПСЖ" (Франція) – 6 очок (2 гри, 7:0)
  2. "Реал Мадрид" (Іспанія) – 6 (2, 6:0)
  3. "Житлобуд-1" (Україна) – 1 (3, 0:6)
  4. "Брейдаблік" (Ісландія) – 1 (3, 0:7)

До чвертьфіналу виходять дві найкращі команди групи.

• У цьому сезоні жіночої Ліги чемпіонів відбулися зміни у форматі. Відтепер фінальна частина єкрокубка розпочинається з групової стадії. Кількість клубів, які змагаються в групах, скоротили вдвічі - до 16.
  • Українська команда вперше пробилася до топ-16 Ліги чемпіонів, адже раніше в основній частині грали 32 клуби.
  • До цього "Житлобуд-1" лише одного разу проходив кваліфікаційну стадію єврокубка - у сезоні 2018/19, але ще за іншого формату.
  • Також клуб грав у 1/16-ій в сезоні 2009/10, але тоді не мав проходити кваліфікацію й отримав автоматичний квиток до плей-оф.

Зимовий спортБоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЛіга чемпіонів