"Житлобуд-1" розгромно поступився фавориткам групи у футбольній Лізі чемпіонів: відео fczh1.com

Українки тричі пропустили від канадки Гуйтеми.

Харківський "Житлобуд-1" на виїзді зіграв другий матч групової стадії футбольної Ліги чемпіонів серед жінок. У стартовому матчі групи В українки мінімально поступилися іспанському "Реал Мадриду" (0:1).

У другому турі харків'янки зустрілися з чемпіонками Франції – "ПСЖ". У минулому сезоні Ліги чемпіонів вони дійшли до півфіналу, поступившись майбутнім переможницям – "Барселоні". В попередньому матчі "ПСЖ" здолав ісландський "Брейдаблік" з рахунком 2:0.

Дебютна зустріч "Житлобуду-1" з французькими фаворитками групи завершилася ще крупнішою поразкою – 0:5.

Паризька команда домінувала впродовж усього матчу, майже невпинно розстрілюючи ворота туркені Яман. Уже в першому таймі підопічні Валентини Котик пропустили одразу три м'ячі. Гет-трик оформила канадська нападниця "ПСЖ" Джордін Гуйтема. Першим м'ячем вона поцілила на 25-ій хвилині та додала ще два впродовж наступних 17 хвилин.

У другому таймі пресинг француженок не припинявся, і на 59-ій у ворота українок влучила польська захисниця Пауліна Дудек.

На 79-ій Гуйтема мало не додала на свій рахунок четвертого м'яча, але харків'янок врятувала штанга. Проте за дві хвилини до завершення основного часу французька півзахисниця Лея Хеліфі на добиванні реалізувала ще один гол для "ПСЖ".

За матч "ПСЖ" продемонстрував 69% володіння м'ячем та виконав 38 гольових спроб, тоді як "Житлобуд-1" намагався пробити по воротах чинної олімпійської чемпіонки Стефані Лаббе лише двічі. Француженки заробили 14 кутових, українки – жодного.

Ліга чемпіонів. Групова стадія. Другий тур

• "ПСЖ" (Франція) – "Житлобуд-1" (Україна) 5:0

Голи: Гуйтема, 25, 32, 42, Дудек, 59, Хеліфі, 88

Склад "Житлобуду-1": Яман – Басанська, Шматко, Апанащенко, Алексанян – Шевчук (Г. Вороніна, 84), Хаванська (А. Вороніна, 46), Петрик (Кочнєва, 81) – Садікоглу (Спасоєвич, 81), Бойченко – Овдійчук

• Відео повної гри "Житлобуд-1":
  • Ліга чемпіонів. Група B
  1. "ПСЖ" (Франція) – 6 очок (2 гри, 7:0)
  2. "Реал Мадрид" (Іспанія) – 3 (1, 1:0)
  3. "Брейдаблік" (Ісландія) – 0 (1, 0:2)
  4. "Житлобуд-1" (Україна) – 0 (2, 0:6)

До чвертьфіналу виходять дві найкращі команди групи.

• У цьому сезоні жіночої Ліги чемпіонів відбулися зміни у форматі. Відтепер фінальна частина єкрокубка розпочинається з групової стадії. Кількість клубів, які змагаються в групах, скоротили вдвічі – до 16.
  • Українська команда вперше пробилася до топ-16 Ліги чемпіонів, адже раніше в основній частині грали 32 клуби.
  • До цього "Житлобуд-1" лише одного разу проходив кваліфікаційну стадію єврокубка – в сезоні 2018/19, але ще за іншого формату.
  • Також клуб грав у 1/16-ій в сезоні 2009/10, але тоді не мав проходити кваліфікацію й отримав автоматичний квиток до плей-оф.

БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів