Головуватиме на сесії Закарпатської облради Іванчо, а не Петров, — депутат Ман

Головуватиме на сесії Закарпатської облради Іванчо, а не Петров, — депутат Ман

Головуватиме на сесії Закарпатської облради Іванчо, а не Петров, — депутат Ман
фото: Денис Ман - Facebook

В Закарпатській обласній раді 5 листопада відбулася погоджувальна рада фракцій напередодні завтрашнього засідання. Про це на своїй сторінці у Facebook написав депутат від фракції "Європейська Солідарність" Денис Ман.

З його слів, у її роботі взяли участь представники 7 фракцій із 8, представлених у раді — відсутніми були представники "ОПЗЖ".

"За інформацією виконуючого повноваження голови ради В.Іванча, головувати 6 листопада в облраді буде саме Василь Іванчо, а не Петров. Депутат Петров буде знаходитися в залі", — йдеться в публікації.

Денис Ман повідомив, що в депутатів є питання стосовно політичних та правових аспектів засідання, втім усі погодилися почати 6 листопада порядок денний із кадрового питання відразу за депутатськими запитами.

Що відомо:

  • Сесія обласної ради 28 жовтня розпочалася з півгодинним запізненням. Олексій Петров засідання сесії переніс, у залі його не було. У залі зареєструвалися 36 депутатів. Маючи кворум, вони вирішили розпочати засідання. Система для голосування не працювала, тож більшістю голосів піднятими руками обрали тимчасово головуючим облради Володимира Чубірка від "Рідного Закарпаття". А голову Олексія Петрова від "Слуг Народу" відправили у відставку. За це рішення проголосували 35 депутатів.
  • Політолог Михайло Шелемба вважає, що в Закарпатській обласній раді найближчим часом утворять нову коаліцію.
  • Олексій Петров спростував інформацію щодо своєї заяви про складання повноважень.
  • Голова Закарпатської облради Олексій Петров засідання сесій обласної ради і 28 жовтня, і 4 листопада називає незаконними. А у інтерв'ю Суспільному сказав, що планує головувати на сесії 6 листопада.
  • "На сесії має бути мінімум 45 депутатів — тоді будемо працювати". Про політичну ситуацію в краї розповів депутат Володимир Чубірко.
  • 36 депутатів обласної ради зібралися на сесію 4 листопада. Це представники фракцій "Рідне Закарпаття", "Європейська Солідарність", "Батьківщина", "Опозиційна платформа "За життя"" та "Команда Андрія Балоги". Головуючий на сесії Володимир Чубірко від партії "Рідне Закарпаття" повідомив, що рішенням більшості депутатів друге пленарне засідання 4-ї сесії перенесли на суботу, 6 листопада. За це проголосували 34 депутати. За словами Володимира Чубірка, таке рішення прийняли, аби об'єднати Закарпатську обласну раду і провести сесію разом з усіма фракціями — "Слуга Народу", "КМКС Партія угорців України" та "За майбутнє".

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок