Міський голова Сум обіцяє тепло з КППВ з 5 листопада. Що відомо

Міський голова Сум обіцяє тепло з КППВ з 5 листопада. Що відомо

Міський голова Сум обіцяє тепло з КППВ з 5 листопада. Що відомо
Суспільне Суми

5 листопада на території обслуговування КППВ починається подача тепла у житлові будинки, написав на своїй сторінці в Фейсбук Сумський міський голова Олександр Лисенко. Водночас речниця АТ "Сумигаз" Анастасія Шимаріна говорить, що поки не бачать на платформі газотранспортної системи підстав для цього.

"Договірні відносини між котельнею та АТ "Сумигаз" були врегульовані у п’ятницю, 29 жовтня, і з цього моменту ми готові були відновити розподіл газу до котельні, проте відновити розподіл газу без інформації на платформі щодо номінацій, тобто наявності виділеного газу для даного підприємства ми не маємо можливості. На сьогодні інформації щодо наявності номінацій у "Сумигаз" немає. Це питання взаємовідносин між котельнею та їх постачальником газу, – говорить речниця АТ "Сумигаз" Анастасія Шимаріна.

Нині Суспільне намагається отримати коментарі від директорки "Котельні північного промвузла" Ірини Рибальченко щодо початку опалювального сезону на їхній території, оскільки досі їм не затвердили тариф на постачання тепла та гарячої води. Це мали зробити 3 листопада під час виконкому, але він не відбувся.

Як повідомив речник "Нафтогаз Трейдинг" Віталій Матарикін", газ буде від них 6 листопада.

"Із 6 листопада ця компанія (ТОВ "КППВ" - ред.) буде отримувати газ у "Нафтогаз Трейдингу", згідно з трирічним контрактом. До цього газопостачання може бути з "постачальника останньої надії" – це "Нафтогаз України", – сказав він.

Що відомо

  • 20 жовтня, коли "Сумитеплоенерго" за планом вмикало уже третю чергу житлових будинків, мешканцям Ковпаківського району навіть не говорили, коли дадуть тепло.
  • Котельня північного промвузла у Сумах так і не запрацювала до минулого понеділка 25 жовтня. В той день на апаратній нараді директора "Котельні Північного промвузла" АТ Сумське НВО Леонід Коваленко просив "зрозуміти і потерпіти ще тиждень", поки вирішать питання з реструктуризацією боргу.
  • 27 жовтня міські депутати надали згоду на те, щоб комунальне підприємство Сум "Шляхрембуд" позичило Котельні північного промвузла гроші на погашення частини боргу перед "Сумигазом".
  • 1 листопада Сумська міськрада виступила гарантом перед "Сумигаз" за борги Котельні північного промвузла. Того ж дня директорка ТОВ "Котельня північного промвузла" Ірина Рибальченко розповіла, що споживачі не отримають тепла, допоки не буде нового тарифу для Котельні північного промвузла.

Вибір редакції

На початок