Михайлюк і Лень провели одні з найкращих матчів і допомогли командам здобути перемоги в НБА: відео AP

Михайлюк продовжує виграшну серію, а Олексій Лень показав найуспішніший виступ з травня.

Українські баскетболісти провели одні з найрезультативніших матчів у цьому сезоні НБА. Святослав Михайлюк удруге поспіль вийшов у стартовій п'ятірці "Торонто Репторс", а Олексій Лень зіграв свій поки що найкращий матч за "Сакраменто Кінгз". Обидва посприяли перемогам своїх команд.

Як зіграв Святослав Михайлюк

Михайлюка вдруге заявили у стартовому складі "Торонто". Вперше цю роль йому довірили в попередньому матчі проти "Нью-Йорк Нікс", який команда виграла з рахунком 113:104. Сам Михайлюк тоді відзначився 15 очками, 5 асистами, 5 підбираннями та двома перехопленнями за майже 35 хвилин.

Після успішного дебюту в старті Михайлюк знову вийшов у головному квінтеті вже на виїзний матч проти "Вашингтон Візардз" і продемонстрував схожі показники. Українець провів на паркеті 34:36 хвилини, за які, знову ж таки, набрав 15 очок, зокрема реалізував два трьохочкових. Також Михайлюк виконав чотири підбирання й одне перехоплення.

У своїй команді за результативністю Михайлюк поступився лише лідерам Фреду Ванвліту (33 очки) та О Джі Анунобі (21 очко).

"Торонто" врешті здобуло перемогу з рахунком 109:108, узявши реванш за поразку від "Вашингтона" у першому матчі сезону (83:98). Це вже п'ята поспіль перемога "Репторс" у сезоні й загалом шоста. Команда наразі посідає четверте місце у Східній конференції після "Маямі", "Філадельфії" та "Чикаго".

• Топмоменти матчу "Вашингтон" – "Торонто" за участі Святослава Михайлюка:

Як зіграв Олексій Лень

Команда Леня "Сакраменто" приймала вдома "Нью-Орлеан Пеліканс". Українець провів на паркеті 20:39 хвилини. Востаннє йому стільки довіряли у грі проти "Юти", за яку він заробив вісім очок, а команда поступилася (101:110).

Цього разу Лень набрав рекордні для себе в цьому сезоні 12 очок. Раніше він наближався до цієї позначки в матчі проти "Фінікса" (110:107), проте зупинився на десяти.

Крім того, Лень відзначився п'ятьма підбираннями, двома передачами й трьома блоками, а також виконав кілька яскравих данків.

У результаті команда здобуда свою першу домашню перемогу в цьому сезоні з рахунком 112:99. "Сакраменто" вдруге були сильнішими за "Нью-Орлеан": у попередньому матчі вони теж узяли гору – 113:109.

"Сакраменто" перебуває на сьомій позиції в Західній конференції. Лідирує "Юта".

• Святослав Михайлюк удруге поспіль відіграв понад 34 хвилини.
  • Також Михайлюк утретє підряд приносить команді щонайменше 15 очок.
  • Олексію Леню лише вдруге довірили понад 20 хвилин ігрового часу, і цього разу він використав їх наефективніше.
  • Востаннє Лень набирав 12 очок у травні проти "Філадельфії", коли грав за "Вашингтон".
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуБіатлон пряма трансляціяЗимовий спорт