Видовищний результативний кидок Леброна Джеймса спиною до кошика у матчі НБА: відео AP

Лідер "Лейкерс" наважився на складний за виконанням кидок, який приніс команді два очки.

Зірка НБА Леброн Джеймс відзначився ефектним результативним кидком в останньому матчі "Лос-Анджелес Лейкерс" проти "Г'юстон Рокетс".

"Лейкерс" здобули перемогу над "Рокетс" у матчі регулярного чемпіонату НБА з рахунком 95:85. Леброн провів на майданчику 35 хвилин, набравши 15 очок.

Попри невисоку результативність, Леброну Джеймсу вдалося стати автором одного із найвидовищних кидків ігрового дня у НБА.

Чим запам'ятався Леброн Джеймс?

Перед самою сиреною у другій чверті Леброн виконав непростий кидок. Пройшовши із м'ячем під кільце, лідер "Лейкерс" закинув його в кошик під час розвороту на 360 градусів.

У момент кидка Леброн перебував спиною до кошика "Рокетс". М'яч після його кидка спочатку влучив у дугу, проте після цього від щита влетів у кошик.

Відео результативного кидка ЛеБрона Джеймса

Крім цього кидка, у НБА відзначили також данк Леброна у середині другої чверті. Отримавши передачу від Деандре Джордана, лідер "Лейкерс" відірвався від суперників та виконав ефектний данк.

Крім 15 очок, Леброн Джеймс відзначився сімома підбираннями, вісьмома асистами, чотирма перехопленнями та одним блок-шотом у матчі проти "Г'юстон Рокетс". Водночас результативність його кидків з гри виявилася лише трохи більшою за 33% - 6/19 спроб 2-очкових та 3/4 - 3-очкових.

• 35-річний Леброн Джеймс проводить 19-й сезон у НБА. У складі "Лос-Анджелес Лейкерс" Леброн виступає останні чотири сезони - з 2018-го.
  • У п'яти матчах за "Лейкерс", які Леброн Джеймс зіграв у сезоні 2021/22, він проводив у середньому 37.2 хвилини на майданчику, набираючи 23.8 очок.
  • Перемога "Лейкерс" над "Рокетс" стала четвертою у новому розіграші НБА (4 перемоги, 3 поразки). У Західній конференції команда Леброна посідає шосте місце.
  • Наступний матч "Лос-Анджелес Лейкерс" зіграють проти "Г'юстон Рокетс" у середу, 3 листопада.
Зимовий спортБоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЛіга чемпіонів