Святослав Михайлюк уперше зіграв зі старту за "Репторс" та провів ще один яскравий матч AP Images

15 очок та 34 хвилини ігрового часу.

Святослав Михайлюк збільшує кількість свого ігрового часу та його важливість для "Торонто Репторс". Після найяскравішого матчу на старті сезону, в якому українець набрав 16 очок, тренер "Репторс" поставив Михайлюка у стартову п'ятірку (вплинув також фактор мікротравми партнера) - це трапилося уперше в сезоні.

Для Святослава вихід з перших секунд матчу став першим з квітня, коли він ще виступав за "Оклахому Сіті Тандер".

"Торонто" разом з Михайлюком гостювало в "Нью-Йорк Нікс" - одного з лідерів на старті сезону (5 перемог та 1 поразка). "Репторс" ж підійшли до цього матчу з серією з трьох перемог поспіль - і змогли її продовжити.

Не останню роль в перемозі зіграв Михайлюк: 15 очок, 5 асистів, 5 підбирань та 2 перехоплення (і жодної втрати), за 34:48 хвилин. Особливо важливі хвилини українець видав у третій чверті, по ходу якої на паркеті у складі "Репторс" грала лише стартова п'ятірка.

Саме 3-очковий Михайлюка вивів "Репторс" уперед - 68:66. І більше "Торонто" перевагу не втрачало. Підсумковий рахунок - 113:104 на користь канадців, які здобули четверту поспіль перемогу.

Найяскравіші моменти гри Михайлюка

• Той 3-очковий, що вивів "Репторс" уперед
  • Ефектний асист на партнера
  • Слемданк з передачі з ауту

Що означають ці показники Михайлюка

• Уперше в сезоні вийшов у стартовій п'ятірці, це лише 42 така гра у кар'єрі Святослава в НБА.
  • Провів свій дев'ятий за кількістю ігрового часу матч в НБА - 34 хвилин 48 секунд на майданчику.
  • У другому матчі поспіль набирає 15+ очок.
Дивіться також: Слемданк українця Михайлюка - у топ-5 найкращих моментів дня в НБА: відео
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів