Слемданк українця Михайлюка - у топ-5 найкращих моментів дня в НБА: відео

Слемданк українця Михайлюка - у топ-5 найкращих моментів дня в НБА: відео AP

Перша поява у цьому рейтингу Святослава у сезоні 2021/22.

Український баскетболіст Святослав Михайлюк провів свій найрезультативніший матч на старті сезону НБА - у грі "Торонто Репторс" проти "Індіани Пейсерс" він набрав 16 очок з 21 хвилину ігрового часу.

Більшість очок українець набрав упродовж 4-хвилинного відрізку в другій чверті. За цей час Святослав набрав 11 очок та відзначився двома слемданками. Особливо ефектним вийшов другий слемданк: Михайлюк прокинув м'яча собі за спину, звільнився від опіки і лівою рукою заколотив м'яч зверху в кільце.

Цей ефектний слемданк українця визнали найкращим моментом гри, а також його оцінили четвертим місцем у підбірці топ-10 найкращих моментів ігрового дня.

На відео слемданк Михайлюка з 01:33

Як грає Михайлюк за "Репторс" на старті сезону

• Усі сім матчів розпочав на лаві запасних, є гравцем ротації. В основному, отримує близько 13-15 хвилин ігрового часу за матч.
  • За перші шість матчів у команді набрав 33 очки, за одну гру проти "Пейсерс" - 16.
  • Михайлюк перейшов до "Торонто" у міжсезоння, попередній сезон провів у складі "Оклахома-Сіті Тандер".
Зимовий спортБоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЛіга чемпіонів