Святослав Михайлюк провів найкращу гру в сезоні НБА та зробив кілька ефектних слемданків: відео AP Images

Найбільша кількість хвилин та очок на старті сезону.

Український баскетболіст Святослав Михайлюк став одним з головних героїв сьомого матчу сезону НБА для "Торонто Репторс", в якому канадський клуб грав у гостях проти "Індіани Пейсерс". Це була друга очна гра між командами за останні три доби - попередній поєдинок у Канаді залишився за "Репторс", 118:100.

На старті сезону Михайлюк не отримує багато ігрового часу у складі нової команди, також не вдавалося йому відзначитися надефективною грою під час перебування на майданчику. Усе це - до виїзного матчу проти "Пейсерс".

Святослав розпочав матч на лаві запасних, але загалом отримав 21:43 хвилини ігрового часу (уперше в сезоні 20+ хвилин на майданчику). До цього показника українець додав також 16 очок (уперше в сезоні 10+), 4 підбирання та 2 асисти.

Найважливіші хвилини Святослав провів усередині другої чверті: Михайлюк став каталізатором ривка "Репторс", який дозволив команді відігратися з "-7" та вийти уперед. Упродовж чотирьох хвилин українець набрав 11 очок (два ефектні слемданки), зібрав 3 підбирання та віддав один асист.

• Початок серії: перші очки Сві у матчі (не дав себе заблокувати, перевисів у повітрі суперника)
  • Перший слемданк від Михайлюка після підбору
  • Ще один слемданк від Михайлюка: з прокиданням м'яча за спиною
  • Ці ж два слемданки у фотографіях.

Ще п'ять очок у матчі Михайлюк набрав в останній чверті: реалізував 3-очковий та влучно пробив два штрфні кидки.

Загалом матч закінчився перемогою "Репторс" - 97:94. Це третій поспіль виграш команди з Торонто, канадці мають показник 4-3 після стартових семи ігор сезону. Наступна гра "Репторс" - на виїзді проти "Нью-Йорк Нікс".

Відео усіх результативних дій Михайлюка

Як грає Михайлюк за "Репторс" на старті сезону

• Усі сім матчів розпочав на лаві запасних, є гравцем ротації. В основному, отримує близько 13-15 хвилин ігрового часу за матч.
  • За перші шість матчів у команді набрав 33 очки, за одну гру проти "Пейсерс" - 16.
  • Михайлюк перейшов до "Торонто" у міжсезоння, попередній сезон провів у складі "Оклахома-Сіті Тандер".
Дивіться також: Михайлюк зробив один з найяскравіших моментів в НБА, що ледь не закінчився курйозом: відео
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів