Україна очікує на імпорт вугілля з Польщі, Казахстану та ПАР – Міненерго

Україна очікує на імпорт вугілля з Польщі, Казахстану та ПАР – Міненерго

Україна очікує на імпорт вугілля з Польщі, Казахстану та ПАР – Міненерго

У листопаді 2021 року Україна очікує на імпорт вугілля з Польщі, Казахстану та ПАР, українські компанії вже мають відповідні контракти.

Про це заявив перший заступник міністра енергетики Юрій Власенко.

"Українські компанії вже мають контракти на постачання вугілля у листопаді з Польщі, Казахстану та Південно-Африканської республіки. Державна компанія "Центренерго" планує імпортувати з цих країн близько 200 тисяч тонн вугілля. Також тривають перемовини з постачальниками зі Сполучених Штатів Америки", – наголосив він.

Частка імпорту вугілля зросте в порівнянні з жовтнем, проте роботу теплової генерації здебільшого забезпечує українське вугілля, зазначили в Міненерго.

"Робота нашої теплової генерації забезпечується переважно українським вугіллям. У жовтні на теплоелектростанції надійшло понад 1,1 млн тонн вугілля власного видобутку. Це становить 85% від загального постачання", – зазначив заступник міністра.

Станом на 29 жовтня у роботі – 35 теплових енергоблоків і 11 атомних. Вугілля надходить на теплові електростанції достатньо ритмічно, щоб забезпечити безперебійну роботу генерації, додали в міністерстві.

Читайте також: Дефіцитне вугілля: як Росія стала монопольним постачальником антрациту в Україну

Що відомо

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок