Перевірити ринки, "причесати" бездомних: у Харкові визначили заходи профілактики коронавірусу

Перевірити ринки, "причесати" бездомних: у Харкові визначили заходи профілактики коронавірусу

Перевірити ринки, "причесати" бездомних: у Харкові визначили заходи профілактики коронавірусу

Вологе прибирання, щоденний моніторинг стану працівників і графік перевірок ринків. Члени міської комісії визначили заходи із запобігання поширенню коронавірусу у Харкові.

Як повідомляє кореспондент Суспільного, до комісії увійшли 17 фахівців різних служб та департаментів. Очолює її заступниця міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.

Заходи, які у міськраді визначили як необхідні для виконання, стосуються керівників трудових колективів, підприємств із великим скупченням людей — зокрема ринків, торговельних центрів міста.

Адміністрації таких об'єктів, за рішенням комісії, мають створити групи із 10-15 людей, які проводитимуть моніторинг стану працівників. Рекомендовано проводити щоденні вологі прибирання, очистити прилади кондиціонування повітря тощо.

"Я дуже прошу керівників наших торгових центрів, ринків, цю уборку проводити кожен день. Для цього прошу придбати усі необхідні дезінфекційні засоби", — сказала Горбунова-Рубан.

Працівників, які проявляють ознаки хвороби, керівників просять направляти до лікарні або додому.

Перевірити ринки, "причесати" бездомних: у Харкові визначили заходи профілактики коронавірусу
Суспільне Харків

"Проведіть збори своїх трудових колективів, на яких попередьте всіх своїх працівників, що на сьогодні основне правило, котре ми всі з вами і всі ваші працівники, повинні ретельно виконувати, це правило звучить так: захворів — сиди вдома", — сказала голова комісії.

Харків'ян просять утриматися від відвідувань закладів та місць з великим скупченням людей, за можливості — утриматися від поїздок за межі міста та України.

"Ми пропонуємо нашим харків'янам, якщо немає великої потреби виїжджати за місто Харків, за кордони України, не робіть цього. Утримайтесь", — сказала Горбунова-Рубан.

Фахівці Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку мають розробити графік та регламент перевірки міських об'єктів, які відвідує велика кількість людей.

"Вчора відпрацювали з фахівцями регламент перевірок, які будуть проводитись на наших ринках, торговельних майданчиках, торгових центрах, метрополітені. Де "Підземне місто"(комунальне підприємство, яке утримує підземні переходи — ред.)? Будь ласка, у вас там наші друзі, "бомжики". Миру, 102 (адреса Центру реінтеграції бездомних — ред.). Всіх там перемити... Вимити, причесати, постирати, переодягнути — вся ця можливість є. Будь ласка, якщо вони самі не йдуть, супроводьте їх, організуйте транспорт, привезіть їх", — сказала Горбунова-Рубан.

До 5 березня керівники колективів мають розповсюдити на своїх об'єктах інформаційні матеріали щодо профілактики ГРВІ та коронавірусу.

Як відомо:

Автор: Анастасія Посохова

На початок