В американських школах заборонили геловінські костюми за мотивами "Гри в кальмара"

В американських школах заборонили геловінські костюми за мотивами "Гри в кальмара"

В американських школах заборонили геловінські костюми за мотивами "Гри в кальмара"
Netflix

Три початкові школи штату Нью-Йорк заборонили учням приходити на Геловін у вбраннях за мотивами південнокорейського серіалу "Гра в кальмара" — зелених спортивних костюмах учасників змагання та рожевих комбінезонах наглядачів, повідомляє Bird in Flight з посиланням на New York Post.

Шоу стало найпопулярнішим проєктом Netflix — менш ніж за місяць після прем’єри його переглянули 111 мільйонів глядачів, але в адміністрації шкіл серіал вважають занадто жорстоким і таким, що пропагує насильство.

Серіал, що складається з дев'яти епізодів, оповідає про групу людей, яким потрібні гроші. Вони приймають дивне запрошення взяти участь у дитячих іграх. На переможця чекає привабливий приз, але ставки тут смертельні.

Читайте У чому феномен серіалу "Гра в кальмара" — говоримо з кінокритиком

"Через побоювання з приводу її насильницького характеру було вирішено, що гра не підходить для відтворення на перервах чи обговорення у школі. Крім того, тематичні костюми на Геловін не відповідають нашим вимогам до шкільного одягу через потенційно агресивне послання", — таке звернення розіслали батькам учнів початкової школи Мотт-Роуд.

Обмеження стосується не лише образів із серіалу "Гра в кальмара". В адміністрації шкіл уточнили, що на Геловін учням заборонено приносити будь-які предмети, які можна інтерпретувати як зброю, у тому числі іграшкові мечі та пістолети, а самі костюми не повинні бути надто кривавими та страшними, щоб не лякати дітей молодшого віку. Аналогічне рішення ухвалили у двох початкових школах Дубліна та Мадрида.

Що відомо

Після прем’єри "Гри в кальмара", що відбулася у вересні, образи героїв стали здобувати популярність, а продаж білих сліпонів Vans зріс на 7800%. У жовтні уряд Китаю заборонив використовувати ключові слова в рекламі товарів за всесвітом шоу, щоб знизити ажіотаж навколосвітню тематичних костюмів, масок, аксесуарів та іншої продукції, пов’язаної із серіалом.

Читайте також

Серіал "Гра в кальмара" побив рекорд на Netflix

Netflix розраховує заробити 900 мільйонів доларів на "Грі в кальмара"

Провайдер у Південній Кореї судиться з Netflix через високу популярність серіалів

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо КультураРадіодиктант