Серіал "Гра в кальмара" побив рекорд на Netflix

Серіал "Гра в кальмара" побив рекорд на Netflix

Серіал "Гра в кальмара" побив рекорд на Netflix
Netflix

Популярний південнокорейський серіал “Гра в кальмара” після запуску 17 вересня на Netflix встановив кілька рекордів на стрімінговій платформі, повідомило The Verge.

"Гра в кальмара" став першим серіалом стрімінгової платформи, який подивилися понад 100 мільйонів людей за перші 28 днів після його запуску. За словами речника Netflix, серіал посів перше місце на платформі у 94-х країнах світу.

Зазначається, що режисер і сценарист Гван Дон Хьок понад 10 років працював над серіалом "Гра в кальмара".

"Гра в кальмара" — південнокорейський вебсеріал у жанрі виживання, пригодницького бойовика, трилера і драми.

У чому феномен серіалу "Гра в кальмара" — говоримо з кінокритиком

Сонґ Гі Хун потрапляє на закритий острів, а разом з ним ще 455 людей, які теж взяли участь у грі. Вони грають у дитячі корейські ігри, вони прості, тож впізнавані і в нашій країні. Під час першої гри він розуміє, що якщо програє, то йому пустять кулю в лоба. Правила дуже жорстокі, але виграш — 38 млн доларів.

Серіал розповідає історію про чоловіка Сонґ Гі Хуна, який живе з матір'ю — у нього дуже багато кредитів, він винний гроші ледь не половині Кореї. Йому роблять пропозицію зіграти в просту гру, в якій він може виграти достатньо відчутну для нього суму. І коли він дізнається, що у цій грі є можливість виграти ще більше, то він, як звичайна азартна людина, спокушається.

Крім цієї теми, серіал має впізнаваний стиль — багато кольорових і візуальних посилань на трендові речі. Продажі взуття бренду Vans виросли майже на 800% завдяки рекламі в серіалі.

Шоуранер "Гри в кальмара" Гван Дон Хьок говорить, що йому важливо, щоб глядач у першу чергу співпереживав персонажу, а не заплутувався у складних правилах гри. Він розуміє, що треба приділити увагу героям серіалу, а не історії.

Але й історія у нього потужна — він написав її близько 10 років тому. Автор сам був дуже бідним, і навіть цей сценарій не міг писати без перерв, тому що йому довелось одного разу продати ноутбук, щоб сплатити борги і забезпечити свою родину. Більше про серіал можна прочитати за посиланням.

Серіал "Гра в кальмара" б’є рекорди на Netflix
Netflix

Серіал "Гра в кальмара" б’є рекорди на Netflix
Netflix

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо Культура