Опалювальний сезон у Кропивницькому: запустили найбільшу котельню

Опалювальний сезон у Кропивницькому: запустили найбільшу котельню

Опалювальний сезон у Кропивницькому: запустили найбільшу котельню
Суспільне: Кропивницький

У Кропивницькому запустили найбільшу котельню – Південно-Західну. Про це розповів Суспільному директор комунального підприємства "Теплоенергетик" Олександр Чельник.

Південно-Західна котельня комунального підприємства "Теплоенергетик" забезпечує теплом дитячі садки, лікарні і багатоповерхівки мікрорайону "101" та "102".

Опалювальний сезон у Кропивницькому: запустили найбільшу котельню – Південно-Західну
Суспільне: Кропивницький

Борг підприємства "Теплоенергетик" перед компанією "Нафтогаз України" – понад 830 мільйонів гривень, каже Олександр Чельник.

"Підприємство має через кожні 45 днів стовідсотково розрахуватися за той газ, який використає. В разі не розрахунку, ми переходимо в категорію неплатників, і потім вартість газу буде збільшена, тому дуже важливо, щоб споживачі своєчасно розраховувались за послуги, інакше це призведе до ще більших боргів підприємства".

Ольга Андреєва живе у дев'ятиповерхівці на вулиці Університетська. Опалює у квартирі кондиціонером. Каже, чекає, коли розпочнеться опалювальний сезон. "В трубах сьогодні не було звуку, що вони пустили воду. У мене взимку температура в квартирі ледь досягає 18 градусів".

За словами Олександра Чельника, тепло у квартирах кропивничан правобережної частини буде вранці, 23 жовтня. У решти – з 25 жовтня.

Читайте також

  • У п'яти з 40 дитсадків Кропивницького увімкнули опалення 19 жовтня.
  • 15 жовтня почали опалювати пологовий будинок і дитячу обласну лікарню.
  • У Кропивницькому міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні 12 жовтня визнала надзвичайною ситуацію, що склалася у зв’язку з відсутністю постачання газу бюджетним установам.
  • 12 жовтня жодне теплопостачальне підприємство не має дозволів на відбір газу.
На початок