Еліна Світоліна вперше за два місяці вилетіла з турніру в першому раунді

Еліна Світоліна вперше за два місяці вилетіла з турніру в першому раунді AP

Українка програла тенісистці з-поза топ-60 у турнірі, що тривав два дні.

Перша ракетка України й шостий номер світу Еліна Світоліна не змогла вийти до 1/8 фіналу турніру WTA250 у іспанському Тенеріфе. Тенісистці довелося грати матч першого кола два дні, оскільки після першого сету, що тривав близько 40 хвилин, гру перервали через темряву.

На старті турніру Світоліна зустрілася з колумбійкою Марією Камілою Осоріо Серрано, 63-ю ракеткою світу. Це був перший офіційний матч між тенісистками, і він завершився непростою поразкою Еліни з рахунком 7:5, 3:6, 2:6.

На минулому турнірі в Індіан-Веллсі українка дійшла до 1/8 фіналу, де поступилася американці Джессіці Пеґулі.

Як зіграла Світоліна

До того, як матч перервали, Світоліна повела 1:0, вигравши перший сет. Еліна двічі за партію віддавала свою подачу, але двічі змогла й зробити зворотний брейк. У 11-му геймі українка знову взяла подачу колумбійки й у наступному з першого разу подала на сет.

Першу партію в поновленому матчі Світоліна почала з раннього брейку, проте вже в четвертому Осоріо Серрано зрівняла рахунок – 2:2. Далі Еліна програла другу подачу поспіль. Наступну тенісистка взяла під нуль, але це її не врятувало. Коли суперниця подавала на сет, у Світоліної був шанс на камбек, але вона не змогла реалізувати брейкпойнт, і колумбійка перевала матч у вирішальний сет.

У третій партії Еліна не змогла реабілітуватися й програла одразу три власні подачі та не знайшла відповідь на вкорочені опонентки. Українка зрівняла рахунок після раннього брейку до 2:2, але так і не змогла вийти вперед, не вигравши жодного гейм до кінця партії.

Востаннє Світоліна поступалася в стартовому раунді в серпні на турнірі в Цининнаті. Тоді вона програла експершій ракетці світу, німкені Анжелік Кербер.

Остання поразка українки від тенісистки з-поза топ-60 була на цьогорічному US Open, коли Світоліна поступилася майбутній фіналістці, канадці Лейлі Фернандес.

Для 19-річної Осоріо Серрано це перша перемога над тенісисткою топ-10 у кар'єрі.

• WTA. Тенеріфе. Перший раунд

Еліна Світоліна (Україна, 1) – Марія Каміла Осоріо Серрано (Колумбія) – 2:0 (7:5, 3:6, 2:6)

• У другому колі суперницею Осоріо Серрано стане єгиптянка Маяр Шеріф (№64 WTA), яка на старті розгромно обіграла володарку вайлдкард, італійку Лукрецію Стефаніні (6:2, 6:0).
  • Турнір Tenerife Ladies Open відбувається вперше.
  • У турнірі взяла участь і друга ракетка України Марта Костюк, проте вона також поступилася в першому колі румунці Іріні Беґу.
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів