Українка Калініна вибила другу ракетку Росії Касаткіну на старті Кубку Кремля

Українка Калініна вибила другу ракетку Росії Касаткіну на старті Кубку Кремля ФТУ

Українській тенісистці вистачило два сети.

Ангеліна Калініна останньою з українок стартувала в основній сітці турніру WTA250 в Москві. Даяна Ястремська свій матч першого раунду програла, Леся Цуренко - виграла.

Калініна у першому раунді отримала експереможницю турніру, №28 світового рейтингу, Дарію Касаткіну. Це була друга очна зустріч тенісисток - першу в 2015 році виграла росіянка.

Утім, у Москві сильнішою виявилася Калініна. Вона менш ніж за 90 хвилин розібралася з Касаткіною, програвши їй усього п'ять геймів - 6:2, 6:3.

Українка реалізувала вісім брейкпоїнтів, програла чотири свої подачі (тобто Касаткіна виграла лише один гейм у матчі на своїй подачі). Усього за гру Калініна зробила 24 віннери та 18 невимушених помилок.

У наступному раунді Калініна зіграє проти переможниці матчу між Онс Жабер та Єкатеріною Алєксандровою.

• WTA250. Москва. Перший раунд

Дарія Касаткіна (Росія) - Ангеліна Калініна (Україна) 0:2 (2:6, 3:6)

БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів